home Design Pražský Karlín přivítal nový prémiový showroom SAPELI UNLIMITED

Pražský Karlín přivítal nový prémiový showroom SAPELI UNLIMITED

Patříte mezi odborníky ze světa architektury a designu, nebo vás jen zajímá a baví interiérový design? Pak by vaši pozornosti neměl uniknout fakt, že SAPELI otevřelo v rámci svého nového konceptu SAPELI UNLIMITED prémiový showroom v pražském Karlíně. Jak sama společnost uvádí, nejedná se pouze o obyčejné prodejní místo, ale showroom má být především tvůrčím prostorem, ve kterém mohou světlo světa spatřit originální nápady. Nová platforma nabídne zákazníkům poradenství krok za krokem a zároveň se stane jediným místem, kde bude možné zakoupit oceňované designové dveře MUTEO.

SAPELI UNLIMITED je koncept určen pro kreativitu, vytváření a zapojení zákazníka do kompletního procesu výroby od začátku až do konce, čímž se zcela vymyká zavedenému způsobu běžných prodejních míst. „Nový showroom tak svým specifickým zaměřením doplňuje existující prodejní síť Sapeli Center a Sapeli Pointů, které slouží klasickému zákazníkovi a vzorkovnu Sapeli Development, jenž je pro změnu šitá na míru spíše developerům a investorům,“ komentuje Marek Sedlák, obchodní ředitel společnosti SAPELI.

Součástí showroomu je tzv. design bar, který obsahuje až čtyři stovky reálných vzorků povrchů, skleněných výplní, klik, hran, závěsů nebo třeba posuvných systémů. S pomocí interaktivní aplikace si zákazníci následně mohou promítnout finální návrh dveří na přítomném LED panelu a vidět je přímo na místě v životní velikosti.

Prémiový showroom SAPELI UNLIMITED je otevřen každý všední den od 9.00 do 17.00 v budově Butterfly v pražském Karlíně, na adrese Pernerova 42, Praha 8. 

Více informací o konceptu SAPELI UNLIMITED naleznete na: www.sapeli-unlimited.com.

LivingHome on Facebook

info@press-media.cz

info@press-media.cz

Napsat komentář