home Cestování Rychle v cíli s Aerotaxi

Rychle v cíli s Aerotaxi

Strávit celý den v kolonách a nestihnout díky dopravní nehodě na dálnici důležitou schůzku? To není jen nepříjemnost, kdy se musíte omluvit, to je i velká finanční ztráta. Promeškat šanci na nový obchod znamená ztrátu počítanou v desítkách tisíc. Nevěřte běžným dopravním prostředkům. Vypravte se na schůzky s aerotaxi Praha.

Aerotaxi Praha je doprava bez čekání

Kolik času jste strávili v nepříjemných kolonách na dálnicích? A kolik vás tento ztracený čas stojí? Buďte mnohem efektivnější a zkracujte čas dopravy, jak jen to je možné. Že vás nenapadá, jak se rychleji dostat do místa určení, když naše dálnice i železnice jsou v žalostném stavu? Zvedněte oči k obloze. Přesně tímto způsobem bude vypadat doprava do cíle. Bez čekání a bez nepříjemných kolon. Už nikdy nestrávíte celý den dopravou, budete se moci věnovat užitečnější práci. Aerotaxi Praha se postará o to, abyste cíle vaší cesty dosáhli v co nejkratším čase.

Snadno zvládnete obchodní cestu v několika městech

Chtěli byste obchodní schůzky zvládnout během pracovního týdne, ale to je nemožné, protože jsou na různých místech naší republiky nebo i v jiných evropských městech? Není to problém. Pronájem vrtulníku vše vyřeší. Je možné dohodnout si letový plán a vrtulník na vás bude čekat tam, kde je třeba. Evropská města obletíte během několika krátkých hodin a najednou nevznikají ztrátové časy na letištích při odbavení a letových kontrolách, nezůstanete s vozem na dálnici a nehrozí, že byste museli dohodnutou schůzku přeložit či dokonce zrušit. Soukromý aerotaxík je řešením pro nabitý pracovní týden nebo i při soukromém letu na dovolenou. Zkuste příjemnější způsob dopravy.

Cena přepravy

Cena letu vrtulníkem se počítá podle hodinové sazby a obecně je možné říci, že vás hodina letu bude stát méně než deset tisíc korun. Vrtulník letí rychlostí dvě stě kilometrů v hodině, proto se dostanete za krátký čas do většiny evropských měst. V kabině vrtulníku je možné přepravit až 3 cestující společně se zavazadly.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář