- Reklama -magazín

Při stěhování se spolehněte na kartonové krabice

Mohlo by Vás zajímat

Čeká vás stěhování a nedovedete si přestavit jak vše zvládnete? Ne nadarmo se říká, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Protože stěhovaní potká minimálně jednou v životě asi každého z nás, dnešní článek se bude věnovat právě jemu. Zaměříme se zejména na tipy, které vám celý proces usnadní a urychlí. Vysvětlíme si, proč se neobejdete bez kartonových krabic a jaké další věci vám pomohou vše snáze zvládnout.

Proč právě kartonové krabice?

Výhodou kartonových krabic je zejména jejich pevnost v kombinaci s nízkou hmotností. Nosnost takové kvalitní krabice je až překvapivá. Ideální jsou na přepravu knih, osobních věcí, ale i křehkých materiálů, jakými jsou sklo, porcelán a další. Jak si asi dovedete představit, i po přestěhování nebude hned možné vše pěkně umístit do skříní a přihrádek tak, jako tomu bylo na předchozím místě. I v tuto chvíli velmi oceníte uskladnění věcí v kartonových krabicích. Ty, pěkně popsané, můžete mít narovnané na sobě někde v rohu místnosti a stále budete mít přehled, kde co máte.

kartonové krabice

Pytle a zavazadla

Kromě krabic můžete ke stěhování využít i zavazadla nebo velké pytle. Tyto jsou ideální zejména na oblečení, povlečení a peřiny. Do kufrů doporučujeme umístit oblečení, které budete pravděpodobně velmi brzy potřebovat. Budete je mít na jednom místě a v kufru se tolik nezmuchlají. Na sezónní oděvy, bundy a již zmíněné ložní prádlo pak skvěle poslouží velké pytle.

Jaké krabice vybrat

Kvalitní kartónové krabice z vlnité lepenky si můžete jednoduše koupit, rozhodně se nejedná o nákladnou záležitost, a navíc můžete krabice použít i vícekrát. Pokud se právě chystáte namítnout, že nemáte dostatek místa na jejich skladování, pak musíme oponovat. Každou krabici lze totiž snadno rozložit, a pak jich i větší počet klidně uskladníte na polici v garáži či ve sklepě. Následně postačí jen sestavit a případně zajistit lepicí páskou, a budou opět připravené na stěhování.

Tip na závěr: Nezapomeňte vše pečlivě popisovat! Ušetříte si tím mnoho času při hledání potřebných věcí.

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy