- Reklama -magazín

Při výběru oken zohledněte jejich materiál, druh izolačního skla, design i možnost příslušenství

Mohlo by Vás zajímat

Čas od času je nutné udělat na domě větší úpravy, k nimž patří i výměna oken a dveří. Tento proces je pro mnohé majitele nemovitosti náročný, protože dochází k nelehkému rozhodování a větším stavebním pracím.

Pokud si chcete ušetřit zbytečné trable spojené s výběrem oken, vše si předem promyslete. Projděte si svoje možnosti a nakonec se obraťte na specializovanou firmu, která vám vyrobí kvalitní okna, doporučí příslušenství i doplňky, provede měření i montážní práce a zaručí servis. Ruku na srdce, ne všichni si dokážou zabudovat okna profesionálně, k tomu je tento proces pro laika vyčerpávající a časově nepřijatelný.

Na co myslet jako první?

Většina majitelů rodinných domů dává přednost plastovým oknům, protože jsou kvalitní, cenově výhodná a pyšní se výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Na první pohled uhranou nádherným zpracováním, designy a pestrým výběrem barevných variací. Plastová okna budou slušet moderní vilce i staršímu domku. Když už se rozhodnete pro plastové produkty, zaměřte se na druh izolačního skla do oken. Jedná se o sklo pyšnící se jasně danými technickými parametry, úrovní tepelné izolace, mírou protihlukové ochrany i bezpečnosti. V tomto ohledu si můžete zvolit okna s dvojskly i trojskly , přičemž dvojskla se používají jen pro objekty, které nejsou energeticky náročné, jako např. garáže, výrobní prostory, sklady nebo třeba sklepy.

Chtějte jen kvalitu

Izolační skla do oken jsou velmi důležitá a jsou k dostání v různých úrovních. Pokud si vyberete zkušenou firmu, určitě vám objasní, že je stěžejní index prostupu tepla přes izolační sklo, jeho solární faktor, světelná propustnost i vzduchová neprůzvučnost. Lidé bydlící v centru města, u frekventované silnice či železniční stanice ocení okna s izolačními skly s vysokým indexem neprůzvučnosti. Jestliže nevíte, pro jakou společnost zabývající se výrobou oken a dveří rozhodnout, dejte přednost Slovaktual. Jedná se totiž o odbornou firmu s dlouholetými zkušenostmi.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy