- Reklama -magazín

Prodejny Möbelix v novém kabátě

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

U příležitosti desátého výročí působení v České republice otevřela společnost Möbelix rekonstruované obchodní prostory na Kolbenově ulici v Praze – Vysočanech a představila zcela nový koncept svých prodejen. Möbelix už není původní diskont, jak si jej možná pamatujete, ale příjemný a útulný obchod, kde najdete inspiraci v ukázkových zařízených místnostech, designové produkty včetně širokého sortimentu bytových doplňků a dekorací. Novinky najdete také v nabízených službách, například plánovač sedaček na místě s odborníky nebo zapůjčení dodávky zdarma.

Proč k tomu Möbelix přistoupil? „Vývoj trendů v nábytkářském sektoru za posledních deset let, stejně jako zpětná vazba od zákazníků nám pomohly vytvořit nový koncept, který spíše než na cenu klade důraz na design. Z pouhého diskontního prodejce nábytku jsme se tak postupně stali specialistou na bydlení,“ říká Ing. Jiří Šulc, generální ředitel Möbelix pro Českou a Slovenskou republiku.

Hlavní změnou oproti dřívějšku je vzhled prodejny a uspořádání nábytku, doplňků a dekorací do zařízených pokojů, kterými můžete přímo procházet. Tímto způsobem se přímo inspirujete a snadněji si představíte, jak bude vaše nové vybavení vypadat v interiéru a s jakými doplňky je lze sladit.

Změna sortimentu i služeb

Kromě prodejní plochy prošel změnou také sortiment společnosti Möbelix a to především v oddělení bytových doplňků a dekorací. „Nejmarkantnějším rozdílem oproti dřívějšku jsou pravidelně obměňovaná témata, která se prolínají celým sortimentem. Jejich prostřednictvím si zákazník sladí svůj domov do detailu,“ doplňuje Ing. Jiří Šulc. Aktuálně startují témata severský Nordic Living, jemný Lace Love a orientální Moroccan Mystery.

Znovuotevřená prodejna nabízí možnost bezplatného zapůjčení dodávky na převoz zakoupeného zboží, plánování sedaček prostřednictvím 3D konfigurátoru na prodejně nebo 3D plánování kuchyní možné přímo u vás doma. Služba Click & Collect umožňuje online rezervaci bytových doplňků k vyzvednutí na prodejně do 48 hodin, Click & Reserve poskytuje stejnou službu v případě nábytku.

Pokud budete chodit nakupovat častěji, určitě se staňte členy věrnostního programu. V jeho rámci poskytuje Möbelix jako jediný na trhu roční bonus za nákup ve formě platebních poukázek v hodnotě až 1500 Kč.

Vydejte se do nové prodejny klidně již dnes. Najdete ji v Praze – Vysočanech, v dochozí vzdálenosti od stanice metra B – Kolbenova.

Více na www.mobelix.cz.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy