- Reklama -magazín

Štukatérství má v Českých zemích několikasetletou tradici

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Tradiční umělecká řemesla, jako jsou štukatéři, prýmkaři či vitrážisté, jsou s českými zeměmi spojena už od nepaměti. Již před stovkami let byli tito nádeníci a čeledíni potřební. Čím zručnější daný člověk byl, tím samozřejmě žádanější jeho služby byly. A to se nezměnilo ani po stovkách let v 21. století. I dnes jsou tito specialisté potřební.

Profesionálních štukatérů je jen hrstka

I když se nepočítají na tisíce, jsou stále velmi žádaní. Současné trendy bytových interiérů a dekorací totiž hovoří jasně – svoboda. Pokud si chcete do svého interiéru nechat vložit prvek z dob dávno minulých, nic vám v tom nebrání, od zdobných rozet až po ručně malované zdi. Vše je povoleno.

Profesionální firmou, která se uměleckým štukatérstvím zabývá, je Stuccodecor. U té najdete pouze ty nejzručnější odborníky, kteří dokáží zhmotnit i vaši představu.

Stuccodecor se zabývá i rekonstrukcí

Moderní trendy ale nejsou jedinou předností této společnosti. Stuccodecor dokáže také zrekonstruovat a zrestaurovat staré objekty a historické budovy. Štukatérství je totiž pro odborníky z firmy Stuccodecor jejich životní vášní, a tak se dokáží vrhnout do jakékoliv projektu.

Svěřte svůj projekt profesionálům

Chcete i vy zrealizovat své sny a představy o dokonalém bydlení? Nebo hledáte někoho na delikátní projekt restaurování historické památky? Pak už nikde nehledejte a rovnou se obraťte na profesionální štukatéry ze společnosti Stuccodecor.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy