- Reklama -magazín

Realizace koupelny v několika krocích

Mohlo by Vás zajímat

Už dlouhé roky toužíte po nové koupelně, čeká vás rekonstrukce nebo vybíráte tu pravou kompozici do svého nového domu či bytu? Ať už tak či tak, proces to bude velmi podobný. Možná se bude trochu lišit v závislosti na výši rozpočtu, který jste si na rekonstrukci či realizaci koupelny vyhradili, ale jednotlivé kroky se příliš lišit nebudou. Co nepodcenit, abyste později nelitovali své volby si představíme v dnešním článku.

Vizualizace koupelen je dobrý nástroj pro budoucí spokojenost

Ve snaze ušetřit si mnozí kutilové realizují koupelny svépomocí. Výběr sanity a obkladů je jedna věc, na výběr je celá řada produktů a někdy stačí k výběru opravdu málo. Pokud ovšem chcete, aby nová koupelna byla nakonec skutečně dle vašich představ, nešetřete a nechte si připravit různé návrhy koupelny. Jen tak si budete moci být jistí, že později nebudete litovat. Vždyť koupelna je investice minimálně na 10 let, pro někoho i mnohem déle, a právě k tomu slouží vizualizace koupelen, které by vám skutečný profesionál měl hned v úvodu nabídnout.

Volte nadčasové materiály, barvy i design

Obecně se doporučuje, podobně jako u kuchyní, volit decentní barevné odstíny. Bílá, béžová, šedá, to vše jsou barvy, které se neokoukají a i po dlouhých letech budou stále moderní. Máte-li rádi barevnost, kterou nabízejí výraznější barvy, volte ji spíše v doplňcích. Ty můžete časem snadno vyměnit za jiné, pokud se vaše barevné preference změní či jiné budou právě trendy. Totéž platí pro materiály a design. Výrazné struktury mohou být náročnější na údržbu a i ty mohou časem zevšednět. Decentní neznamená nudné, nechte si udělat návrhy koupelny ve variantách, které vás někde zaujaly a uvidíte, jak právě ve vašem prostoru vyzní. Obrázky i různé realizace koupelen v koupelnových studiích mohou být zkreslující, protože bývají na velkorysém prostoru, který například tmavé barvy prezentuje úplně jinak než by tomu bylo v místnosti polovičních rozměrů.

A realizace koupelny může začít…

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy