home Bydlení, Design, Rekonstrukce, Stavba Rekonstrukce staršího bytu bývá často pro mladý pár jediným východiskem

Rekonstrukce staršího bytu bývá často pro mladý pár jediným východiskem

Mladí lidé to nemají v začátcích společného života s partnerem snadné. Dlouho studují, aby získali potřebné vzdělání a těm, kteří mají to štěstí, zaplatí náklady na vzdělání rodiče. Ti, kteří to štěstí nemají, si musejí na studium přivydělávat na brigádách a i když částečně pokryjí náklady na vzdělání ze svých příjmů, mnohdy to nestačí a aby mohli splatit i zbytek nákladů, si vyřídí půjčku. Školu zdárně dokončí, a i když ihned po škole najdou práci, což není pravidlo pro všechny absolventy vysokých škol, musí nejprve splatit půjčku, která jim vznikla v době studia. Mezitím si najdou partnera a rádi by si pro společné bydlení koupili byt.rekonstrukce Living - tělo článku

I díky malým úpravám lze získat dost místa navíc

Příliš mnoho peněz do začátku našetřeno nemají, proto volí raději menší starší byt, jehož cena je pro mladý pár více přijatelná, než cena nového, stejně velkého, bytu. Podařilo se jim najít byt takový, jaký si přáli, dokonce i za cenu, která jim připadala přijatelná. Teď již nezbývá nic jiného, než se pustit do rekonstrukce staršího bytu, protože jeho zařízení je opravdu zastaralé a v takovém by se jim moc dobře nežilo. Nejlépe se rekonstrukce provádí, pokud ji svěříte odborníkům, mezi něž určitě patří společnost Rekonstrukce interiérů Praha. Je tu především pro ty klienty, kteří chtějí rekonstrukci provést v Praze nebo jejím okolí, což je také případ našeho mladého páru.

S architektem prodiskutují, jaké konkrétní změny by chtěli uskutečnit. Jednou z nich je zvětšení prostoru koupelny a druhou je propojení kuchyně s obývacím pokojem. Oběma změnami se získá více prostoru v bytě a celý byt bude působit vzdušněji. Propojením toalety s koupelnou vznikne také další prostor navíc a při vybourání starých umakartových příček může koupelna zabrat i část chodby a její prostor bude díky tomu ještě větší. Architekt ze společnosti Rekonstrukce interiérů Praha vytvoří návrh v grafické formě. Na něm bude krásně vidět, jak se provedené změny promítnou do skladby bytu a jak vybraná barevná paleta projasní a zútulní celý byt. Po provedení návrhu a vytvoření všech kalkulací se pustí do práce řemeslníci společnosti Rekonstrukce interiérů Praha a skoční vždy v termínu, který jim tvůrce časového harmonogramu prací stanoví jako konečný. Společnost Rekonstrukce interiérů Praha není jedinou společností takto zaměřenou. V Brně má pobočku, která nese jméno Rekonstrukce interiérů Brno. Ta nabízí zcela stejné služby, jako pražská centrála, a u svých klientů v Brně se rovněž těší velké oblibě.

LivingHome on Facebook
  • 3
    Shares

Napsat komentář