- Reklama -magazín

Rozvíjejte své děti s produkty Utukutu

Mohlo by Vás zajímat

Fakt, že Vánoce tu budou již za méně než dva měsíce je neúprosný. Možná tedy již začínáte řešit vánoční dárky a máte-li malé děti, chcete spíše něco, co bude vaše děti po všech stránkách rozvíjet. Na trhu je dnes již mnoho produktů, které jsou pro zdravý vývoj dítěte od začátku konstruovány. Patří k nim nejrůznější Montessori hračky, učící věž a další zajímavé a zábavné produkty. Jak si vybrat a existují i takové hračky, které budou mít navíc ještě jeden benefit a to, že budou v interiéru skvěle vypadat? Na tuto otázku máme odpověď, jelikož jsme narazili na Utukutu a jejich produkty vám doslova vyrazí dech. Jedná se totiž o designové kousky, které zároveň zajistí nekonečné hodiny inspirativní zábavy pro vaše nejmenší.

Učící věž

Jistě to znáte sami. Malá, ještě se batolící ratolest vás tahá za nohu, ručičky natahuje nahoru a vzlyká. Chce nahoru. Chce vidět. A co teprve, když už stojí a k deskám stolů, poličkám a pracovní ploše v kuchyni je zase o kousek víc a s jeho výškou se zvětšila i jeho zvědavost. V tom jim pomůže právě učící věž KidHelper jakožto součást připraveného prostředí, tedy prostoru, který je uspořádaný tak, aby odpovídal potřebám dítěte. Tou potřebou je v tomto případě dostat se do výšky a být součástí dění.

Houpací prkno a další zábavně cvičební prvky

Houpací prkno možná nezní tak cool jako učící věž, ale jedná se o báječnou a originální hračku. Žádný houpací koník, který dítko za chvíli přestane bavit, Houpací prkno skvěle rozvíjí stabilitu, obratnost, ale také posiluje dětské svalstvo velmi přirozenou formou. V interiéru nebude nikterak rušivé, lze jej využít k různým dalším hrám a sourozenci ho mohou s přehledem dědit pohlaví navzdory. Krásná hračka z přírodního materiálu.

Climbou triangl

Ještě jeden originální tip do třetice. Climbou triangl je nádherná hračka, díky níž se děti naučí mnohým dovednostem a potrénují obratnost, ale i trpělivost, jak budou postupně zdolávat jednotlivé krůčky. Ideální pomůcka, jak v prostředí domova děti naučit bezpečně ovládat lezení, prolézání, ale i klouzání navzdory špatnému podzimnímu počasí či aktuální epidemii. Nekonečné hraní může začít.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy