- Reklama -magazín

Skladování věcí nemusí být problém

Mohlo by Vás zajímat

Také patříte mezi lidi, kteří mají více věci než prostoru pro jejich uskladnění? Není divu, v dnešní době existuje tolik lákadel v podobě věcí, které jednoduše musíte mít a nutně potřebujete, že se občas dostaneme do situace, kdy už není doma dostatek místa k hnutí. Tyto problémy se ale netýkají jen jednotlivců, někdy jsou to i firmy, které se třeba stěhují na nové místo a dočasně nemají kam uskladnit své vybavení. Řešením je pak uskladnění věcí v pronajatém skladovacím místě. Skladování Praha nabízí své prostory, kde bezpečně uložit věci do pronajatých boxů různých rozměrů.

Dokonalý servis od Skladování Praha

Skladování Praha nenabízí jen volné místo, kam můžete na kratší či delší čas své věci uložit. Jejich servis je kompletní, tedy postarají se o vaše věci od jejich vyzvednutí u vás, převezení a pečlivé zabalení a následné uskladnění v boxu dle požadované velikosti. Tím, ale servis nekončí, až přijde čas, kdy budete své věci opět potřebovat, stačí si domluvit termín a kurýr ze Skladování Praha vám vše přiveze.

Stop přecpaným sklepům

Máte většinu svých sezónních věcí uskladněných ve sklepě nebo přemýšlíte, kde si takový sklep pořídíte, abyste konečně ulevili vašim šatnám a skříním či v tom horším případě dokonce balkonům? Skladování Praha má kromě dokonalého servisu ještě jednu nespornou výhodu, vaše věci jsou zde zcela v bezpečí a nehrozí, že by je někdo ukradl. Což se o sklepech říci nedá. Je sice dobré a rozumné mít věci pojištěné, ale věci, ke kterým máte nějaký vztah vám peníze z pojistky nenahradí. Dle potřeby si jednoduše pronajměte skladovací box o velikosti 1m2, 5m2, 10m2, 15m2 nebo 25m2 na dobu jeden či tři měsíce nebo můžete zvolit dlouhodobou formu pronájmu na dobu jednoho roku a déle.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy