- Reklama -magazín

V prodeji nemovitostí Praha stále v čele

Mohlo by Vás zajímat

Navzdory ekonomickému útlumu spojenému s koronavirovou krizí je v prodeji nemovitostí Praha stále v popředí zájmu investorů i soukromých osob pořizujících si bydlení pro vlastní potřebu. I z toho důvodu se krize na cenách nemovitostí v hlavním městě nijak významně nepodepsala. A dá se předpokládat, že po překonání ekonomických dopadů pandemie budou naopak ceny nemovitostí v Praze dále růst. Na koho se při prodeji či nákupu spolehnout a dle čeho vybírat nejlepší realitní kancelář?

Zkušenosti v oboru a portfolio služeb

Ještě před tím, než svěříte svou nemovitost či hledání nové nemovitosti některé z realitních kanceláří, se zamyslete nad tím, co vše je pro vás důležité. Chcete svůj majetek prodat za nejvyšší možnou cenu? Nebo vám záleží na tom, aby vše bylo právně skutečně v pořádku? Či vám jde o to, abyste s novou nemovitostí dostali i kompletní servis včetně hypotečního poradenství a zprostředkování úvěru? Dle odpovědí na všechny pro vás důležité otázky začněte hledat tu pravou realitní kancelář. Bez ohledu na to, zda je místem prodeje nemovitosti Praha či jiné město, vždy si nejprve domluvte schůzku s někým z realitní kanceláře a ověřte, jak na vás bude působit.

Prodej nemovitosti Praha

Realitní kancelář OdRealitky, která je na trhu již dlouhých deset let nabízí skutečně kompletní portfolio služeb. Díky nim bude o vaši nemovitost postaráno od A do Z. Mnozí majitelé nemovitostí podceňují například tzv. homestaging. Svůj dům či byt dávají do nabídky v původním stavu bez jakýchkoliv úprav a nejsou si zdaleka vědomí, jak tím mohou snížit jejich prodejní cenu. Připravit nemovitost k prodeji tak, aby si zájemci dokázali lépe představit, jak hezky se jim v ní bude žít, může být v některých případech relativně obtížné, ale stojí to rozhodně za to. I toto v OdRealitky vědí a při prodeji nemovitostí ve své režii se tímto řídí. Nenechte se zlákat lacinými sliby mnohých realitních agentů a svěřte se do rukou skutečných odborníků, kteří za sebou mají garantované výsledky a jejichž odborný přístup vám zajistí nejlepší možný výsledek.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy