- Reklama -magazín

Stěhování bez starostí

Mohlo by Vás zajímat

Stěhování obvykle neznamená jen snadné přemístění věcí z bodu A do bodu B. Jedná se o celou řadu úkonů, která přemístění věcí předchází a také po něm následuje. Ať se bavíme o stěhování domácnosti nebo třeba celé firmy, vždy je důležité nepodcenit žádnou z fází. Na co si dát pozor a co bychom měli vyžadovat po firmě, pokud si na stěhování objednáme profesionály?

Příprava na stěhování

Pokud patříte k těm, kteří již stěhování svépomocí zažili, velmi pravděpodobně už jste se vyléčili ze snahy ušetřit a při dalším kole už poptáte zkušenou firmu. Proč? Jen zkušení profesionálové vám věci nejen přemístí, ale také zajistí, aby vše probíhalo hladce a nedošlo k žádném poškození věcí, ani majetku. Jste na správné adrese, když vám firma nabídne předběžnou kalkulaci. Tu vypracuje na základě obhlídky místa, ze kterého se bude stěhovat, i toho, na které se budou věci převážet. Zjištěním skutečností, tedy objemem věcí, možností daných prostor (jde zde výtah, dost široké schodiště, apod.) určí náročnost stěhování, množství a druh techniky, která bude zapotřebí. apod. zpracuje předběžnou kalkulaci a tu vám předloží. Po odsouhlasení se pak firma pustí do příprav jako je balení a zajišťování všeho potřebného.

Velké finále celého stěhování

Dá se říci, že převoz věcí je tou nejsnazší částí celého stěhovacího procesu. Předání po stěhování může vyžadovat malování či likvidaci obalových materiálů a jiných dodatečných služeb (například dočasné uskladnění některých věcí), které si můžete domluvit předem. Odpadnou vám tak veškeré starosti a vy si můžete jen kontrolovat připravený harmonogram a těšit se z dokonalého výsledku, uvádí jen z techniků společnosti Mamut specializující se na stěhování Praha 1 i další lokality.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy