home Bydlení, Služby Stěhování bez stresu a v pohodě

Stěhování bez stresu a v pohodě

Najít dobrou stěhovací firmu, to je dnes umění. Když už máte vše, co tvořilo váš život a majetek seskládané do několika lepenkových krabic, dělat si ještě starosti s tím, jestli vše dorazí v pořádku, nic se nepoztrácí a co všechno ještě budete muset zařídit jistě řešit zkrátka nechcete. Proto, ať už se jedná o stěhování domácnosti, kanceláře firmy, celého odboru nebo třeba šlechtického sídla není nad to objednat si prověřenou, kvalitní firmu s letitou praxí.

Kompletní stěhovací služby

Nabízíme kompletní služby od prohlídky a konzultace po zařízení odstranění odpadu. Ten zároveň roztřídíme, nábytek rozmontujeme a následně odvezeme do sběrného dvora a předáme k likvidaci. Ke všemu odevzdáváme příslušné doklady a nabízíme tak zajištění likvidace odpadu dle předpisů pro firmy. Zajišťujeme i skartaci dokumentů, archivů a datových nosičů.

Vyklízení bytů a domů

Na trhu působíme již dvanáct let a za tu dobu jsme nasbírali pěknou řádku zkušeností. Vyklidíme vám byty a přestěhujeme Vám prakticky cokoliv, včetně těžkých a křehkých břemen (klavír apod.)

Naše sídlo je v Praze, ale to rozhodně neznamená, že své služby omezujeme pouze na hlavní město. Naopak, stěhování zprostředkováváme po celé ČR a dokonce i Evropě. Pokud na přestěhování teprve čekáte a nemáte kam zabalené věci dát, můžete si krátkodobě i dlouhodobě pronajmout naše sklady Praha.

Jsme profesionálové, a proto je možnost poškození stěhovaného téměř vyloučena. Všechny věci jsou pečlivě zabaleny a je s nimi nakládáno se vši opatrností. Kdyby se přeci jen ale něco přihodilo, všechen stěhovaný majetek je pojištěn na částku od 2 000 000,-.

Kromě samotného stěhování nabízíme i předběžnou prohlídku a konzultaci s odborníkem. Zejména u náročnějších akcí je vždy lepší se o celé věci poradit s někým, kdo tomu rozumí a zabrání zbytečným škodám.

Ke stěhovacím službám nabízíme zdarma zapůjčení krabic. Taktéž poskytujeme zdarma potřebný obalový materiál (bublinková folie, lepenka apod.) a to v ceně 5% z celkové ceny stěhování.

LivingHome on Facebook
  • 3
    Shares

Napsat komentář