- Reklama -magazín

Stěhování přenechte profesionálům

Mohlo by Vás zajímat

Klavír, dům či firma, odborníci na stěhování si poradí se vším

Máme-li štěstí, stěhování nás potká třeba jen jednou za život. To ale není úplně obvyklé, stěhování se totiž nemusí týkat jen situace, kdy měníme místo k bydlení. Nadměrná váha či velikost předmětu nás může překvapit zcela nečekaně. Rozhodnete se darovat dítěti k narozeninám klavír, krásný nápad, ale jak jej dopravit domů? Nemáte dostatečně veliké auto, ani nikoho, kdo by měl se stěhováním těžkých břemen zkušenosti a mohl vám pomoci. Nebo jste majitelem firmy, která se rozrůstá a musí se přestěhovat do větších prostor? Podobných situací přinese život pravděpodobně ještě mnohem více a vy pak budete řešit dosti zásadní otázku, komu stěhování svěřit.

Nehledět jen cenu, ale spíše na to, co vše je v ní zahrnuto

Stěhovacích firem je na trhu celá řada, váš výběr by se ale neměl řídit pouze cenou. Ta by měla být pouze jedním z kritStěhování Gradas Brno - LOGOérií. Mezi ta další, neméně podstatná, by měla například patřit odborná konzultace s kalkulací na místě ZDARMA. Stěhování z vyšších podlaží bez cenového navýšení by mělo být rovněž samozřejmostí. Dost často není v časových možnostech klienta realizovat stěhovací proces v rozmezí pracovního týdne, pak je zapotřebí hledat společnost, která je schopna se časově přizpůsobit. V neposlední řadě bychom si měli ověřit, zda stěhovací společnost disponuje dostačujícím vozovým parkem a je tudíž v jejích možnostech přestěhovat i větší množství předmětů. Pokud by celou zakázku realizovala prostřednictvím jedné dodávky, došlo by k významnému navýšení konečné ceny.

Levně a profesionálně

Levné stěhování Brno splňuje všechna tato kriteria a navíc ochotně doveze a zapůjčí krabice k přestěhování, po Brně neúčtuje kilometrovné a všechny stěhované předměty má pojištěné až do výše jednoho milionu korun. To vše v ceně kompletní kalkulace. Firma GRADAS působí vnitrostátně a má ve stěhování bytů a domů letité zkušenosti. Jejím hlavním cílem je přistupovat ke každé zakázce individuálně s ohledem na potřeby,přání a možnosti klienta. I proto nabízí seniorům nad 70 let věku a studentům do 26 let slevu na své služby ve výši 15%.

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy