- Reklama -magazín

Stěhování snadno a rychle

Mohlo by Vás zajímat

Raději vyhořet než se stěhovat, kolikrát jste to již slyšeli? Dovoluji si nesouhlasit, stačí si vše dobře zorganizovat a nebýt na to sám! V několika krocích si dnes představíme, jak by stěhování mělo vypadat. Zapomeňte na stres, pokud se na to necítíte nebo se vám do toho samotným jednoduše nechce, zavolejte si na pomoc odborníky. Ať už je místem vašeho stěhování Praha či jakékoliv jiné město, stěhovací firmy jsou napříč celou republikou.

Správně zabalit je základ

Jak si vše na začátku zabalíte, tak si to později rozbalíte. Balení proto věnujte dostatek pozornosti a buďte pečliví. Základem jsou pevné krabice přiměřených rozměrů. Krabice od banánů jsou skvělé svou pevností a velikostí, ale když je naplníte knihami, už je těžko odnesete. Na knihy a jiné těžké věci se tedy hodí menší krabice, ideálně s otvory pro uchopení. Na oblečení, povlečení, polštáře a přikrývky použijte pytle a cestovní zavazadla.

Vše označit!

Všechny krabice a pytle dobře označte. Nadepište místo, kam obsah krabice patří a také přibližně to, co konkrétně obsahují. Tedy např. ložnice – ložní prádlo a ručníky, koupelna – čistící přípravky apod. Těžká břemena označte ještě výrazněji, zejména pokud si najímáte stěhovací firmu. Těžké věci nemusí být nutně rozměrné a menší krabice obsahující těžký předmět může nepříjemně překvapit při pokusu o přemístění.

Postupujte systematicky

Na místě určení věci skládejte systematicky. Myslete na to, že některé věci budete potřebovat dříve než jiné, rovnou je tedy skládejte tak, abyste k těm potřebnějším měli snadný přístup. Jinak budete neustále přerovnávat velkou spoustu krabic z místa na místo a hledat zubní kartáček či hrnek na ranní kávu, bez které se neobjedete.

Vyklízení a stěhování firem 

Pokud se týká stěhování firem a vyklízení nemovitostí, například po zemřelém příbuzném, tak zde rozhodně doporučujeme přenechat celý proces na odborné stěhovací firmě. Na těžká břemena mají speciální techniku a vyklízení pro ně nebude, v porovnání s vámi,  psychicky náročné.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy