- Reklama -magazín

Karavany – vše potřebné na několika málo metrech čtverečních

Mohlo by Vás zajímat

Dávno pryč jsou časy, kdy obytná auta znamenala v tom nejlepším případě dodávku neuměle předělanou na obytňák a karavanem byl obvykle miniaturní přívěs bez jakéhokoliv pořádného vybavení. Připojen za auto podobně pohodlného auta značky, která už dnešním dětem nic neříká, měl rodinku šťastně odvézt vstříc prázdninovým dobrodružstvím. A teď zpátky na zem, do reality dnešních dnů, karavany a obytná auta, o kterých bude dnes řeč jsou totiž úplně jiným příběhem. Představte si útulný domov se vším, co potřebujete. Kuchyň, obývací prostor, pohodlná postel, všude plno světla a ještě něco navíc. Karavany totiž nabízí mnohem víc než zmenšený dům či byt na kolech, pojďte jim spolu s námi podlehnout.

Život bez hranic

Už dávno si můžeme užívat té úžasné svobody a cestovat po celém světě. Stačí sednout na letadlo a za pár hodin jste na jiném kontinentu. Létání je prima, svoboda ještě lepší, ale obytná auta vám dají ještě více možností. Každý den spát na jiném místě, na nic a nikoho se nevázat. Žádný check-in ve dvě a check-out v deset. A už vůbec nehrozí pohled do zdi druhého hotelu vzdáleného jen pár metrů od toho vašeho. Váš karavan je vaším hotelem, víkendovým sídlem i domovem. To vše v jednom.

Kam s ním v zimě? 

Nadchla vás představa kočovného života, ale při hlubším zamyšlení jste došli k závěru, že byste karavan či obytné auto využili spíše v období dovolené a po zbytek roku by zahálel někde na placeném parkovišti? Nevadí, řešením je půjčovna. I takové existují, půjčují nejen karavany a obytná auta, ale také příslušenství pro obytná auta. Tato varianta je ideální pro ty, kteří chtějí jednou či dvakrát do roka s karavanem vyjet za dobrodružstvím a neřešit pravidelnou údržbu a hlavně garážování po zbytek roku, kdy jej nebudou využívat. Půjčovné je sice na první pohled výrazně dražší než u běžných osobních aut, pokud si ale dáte tu práci a vše si propočítáte, zjistíte, že kromě nezapomenutelné dovolené plné dobrodružství velmi pravděpodobně ušetříte nemalé peníze na ubytování.

 

 

 

 

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy