- Reklama -magazín

Terasa snadno a rychle, s WPC dlaždicemi ještě snáze a rychleji.

Mohlo by Vás zajímat

Zatímco někteří ještě nemají na jaro ani pomyšlení, jiní už se nemohou dočkat až vytáhnou zahradní nábytek a začnou opět trávit čas na svých terasách či balkonech. Patříte-li do té druhé skupiny, možná se již dopředu zaměstnáváte představou, jak jsou terasu či balkon vylepšit a s novou sezonou si ještě více užívat příjemného posezení v krásném prostředí. A že je dobré začít od podlahy, to je stará pravda a platí i zde. Chcete-li krásnou terasu, bez pěkného povrchu se můžete snažit, ale nikdy to nebude ono. Jak ale na to, když nejste příznivcem dlažby a zároveň nechcete trávit údržbou každoročně několik hodin času? Zvolte prkna či WPC dlaždice a budete mít po starostech!

Co se skrývá za zkratkou WPC a skutečně tolik vydrží?

WPC znamená (Wood Plastic Composit) tedy stručně řečeno dřevoplast. Jedná se kombinaci plastu a dřeva, tedy z každého materiálu se při této technologii využívá jejích nejlepších vlastností, a vzniká ta vysoce odolný a zároveň odolný materiál, jenž je ideální pro venkovní užití jinak náročné na údržbu, ale pro svůj pěkný vzhled jej mnozí volí i do interiéru.

WPC dlaždice versus prkna


Pokud nepatříte mezi nejzručnější domácí kutily či se jednoduše jen necítíte na výrobu terasy z jednotlivých prken, ideálním řešením pro vás jsou pak terasové dlaždice z WPC materiálu. Pokládka terasy vám s nimi bude rychle přibývat a dokážete váš balkon, terasu či prostor kolem bazénu vylepšit během chvíle, a navíc mít vystaráno na dlouhé roky bez nutnosti údržby. Certifikovaný výrobce vám totiž na své skutečně kvalitní výrobky poskytne záruku až 25 let, což už o něčem vypovídá.

Nenechte se zlákat nízkou cenou


Při koupi WPC dlaždic a prken se nenechte zlákat podezřele nízkou cenou. Vyhněte se na první pohled pěkným výrobkům z produkce čínských a jiných výrobců. Nízká cena je většinou vykoupena nízkou kvalitou a reklamace je v takovém případě téměTerasa snadno a rychle, s WPC dlaždicemi ještě snáze a rychleji.ř nemožná. Upřednostněte lokálního výrobce poskytujícího dlouholetou záruku. Jen kvalitní WPC materiály zaručují dlouhou životnost, ale i barevnou stálost a mají i další unikátní vlastnosti, které můžete velmi ocenit. Například protiskluzové vlastnosti, ale také třeba možnost demontáže a přeložení dlaždic na jiné místo apod.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy