- Reklama -magazín

Upevňovací technika rychle a kvalitně

Mohlo by Vás zajímat

Upevňovací technika vysoké kvality je pro mnohé podniky zcela zásadním produktem. Neobejdou se bez ní jak velké obchodní či výrobní firmy, tak i průmyslové závody a subdodavatelé automobilek a mnohých dalších podniků. Preferovaná je v této oblasti již zmíněná vysoká kvalita výrobků, která ovlivňuje jak veškeré další následné procesy, tak ale i včasné vyřízení a dodání objednávek. Spolehlivý obchodní partner je v tomto odvětví doslova k nezaplacení a tím se společnost Temax řídí.

Široký sortiment je základ

Ať už poptáváte jakýkoliv typ upevňovací techniky, Temax svou širokou nabídkou vyhoví většině požadavků svých klientů. Ať už potřebujete hadicové spony, pevnostní spony nebo třeba úchytky na kabely, trubky či hadice, najdete zde vše potřebné. Nabídka obsahuje i celou řadu těsnění či technických sprejů. Doslova vše, co může váš provoz či výroba potřebovat.

Hadicové spony

Hadicové spony jsou vyráběny v souladu s normou DIN 3017. A charakterizuje je vysoká upínací síla po celém jejich obvodu při nízkém utahovacím momentu .

hadicove-spony-kale-01 Hadicové spony KALE se šnekovým závitem

Vnitřní okraj spony má konvexní tvar, nemají ostré hrany, nemohou tak poškodit hadice. Pevný a zároveň odolný zámek je zárukou mechanické pevnosti. Další nespornou výhodou hadicových spon KALE je skutečně jednoduchá montáž a úspora místa v daném prostoru. Hadicová spona MAXI-OPEN 50-570 mm W1, vhodná pro upevňování trubek velkých průměrů má rychle a jednoduše otevíratelný „quick open“ zámek a je vyrobena z pozinkované oceli. Tyto spony jsou rovněž využívány pro upevnění izolace na potrubí při elektro montážích či v energetice.

Pevnostní spony

Pevnostní spony, které mají za úkol zvládnout extrémní zátěž se nazývají čelisťové hadicové spony a používají se na všechny druhy plastových, pryžových, tlakových, sacích i odsávacích hadic. Systém speciálních kloubových zámků šroubu garantuje 10x vyšší upínací sílu než u spon šnekových. Šestihranná hlava šroubu umožňuje utažení běžným klíčem, což značně usnadňuje montáž. Jejich velká upínací síla a dlouhá životnost, kompletní rozměrová řada a použití jako náhrada za armování předurčuje nadstandardně široké využití.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy