- Reklama -magazín

Vackov jako ideální místo pro žití v Praze

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

V momentě, kdy začne člověk přemýšlet nad založením rodiny, všechny jeho dosavadní životní hodnoty se rázem změní. Neustále obcházení barů a nočních podniků je v tu ránu pasé a davy neustále proudící rušnými ulicemi vám již také nepřijdou tolik atraktivní jako dřív. Jak se ale dá zjistit při pohledu na výstavbu nových bytových objektů v našem hlavním městě, tak Praha skutečně není tvořena jen takovými lokalitami.

V současné době dochází k realizaci řady projektů, které mají za úkol snoubit městský život s přírodou. Ve zkratce řečeno budete dostatečně vzdáleni od veškerých rušivých elementů, kterým se žádné velké město neubrání, ale stále se do centra můžete během několika minut dostat, takže ani váš společenský život nebude nijak strádat. A jedním z projektů, který se touto cestou směle vydal, jsou Byty Na Vackově.

Byty Na Vackově jako stvořené pro výchovu dětí

Vackov je částí Horního Žižkova, která vyniká poklidným a příjemným prostředím. Právě proto byl projekt, který přináší nové byty na Praze 3 situován právě sem. Celý Horní Žižkov už dnes prochází masivními úpravami, jejichž cílem je vytvoření rezidenční a obchodní čtvrti spojené v jeden celek. Případní zájemci si už dnes mohou vybírat v široké nabídce bytů a ateliérů různých dispozic.

Lidé fungující jako samostatné jednotky jistě uvítají možnost zakoupení bytu 1+kk. Rodiny s dětmi mohou zase uvažovat o bytu až 5+kk. Celkem 5 nových objektů dohromady pojme 347 nových domácností, což je opravdu značně vysoké číslo. Kompletní dokončení projektu je plánováno až na rok 2021, ale to přece nikomu z vás nemůže zabránit v plánování (a třeba i v jednání), máme pravdu?

Okolí, které vás naprosto okouzlí

Oproti ostatním pražským částem se Vackov pyšní daleko hmatatelnějším spojením s přírodou, která vás všude kolem obklopuje. Toto prostředí je samozřejmě vhodné k dlouhým procházkám, jenž se mnohým obyvatelům měst mohly do té doby zdát na míle vzdálené. Byty v Praze na Žižkově jednoduše nabízejí mnohem víc než pouhé obytné prostory. Můžete zároveň počítat i s bohatou občanskou vybaveností, která čítá: poštu, školy a školky, restaurace, sportovní areály…

Praha se v posledních několika letech snaží výrazně přizpůsobit potřebám svých stávajících i budoucích obyvatel. Byty Na Vackově jsou jen dalším krokem v cestě se správně nastaveným kurzem.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy