home Bydlení, Design, Služby, Zboží Velkoformátové fotografie a plakáty zkrášlí váš interiér

Velkoformátové fotografie a plakáty zkrášlí váš interiér

Toužíte po velice kvalitní velkoformátové fotografii, která by dodala vašemu domácímu interiéru šmrnc nebo chcete zútulnit vaši kancelář či komerční prostory?Tiskárna UV STAR printing company, s.r.o. splní vaše přání k co nejvyšší spokojenosti.

Od tisku UV ofsetem přes tisk  UV-LED digitálem až po 3D lentikulární tisk

Společnost byla vybudována na základě dlouholetých zkušeností v oblasti tisku. Nabízí tisk velkoformátových a velkoplošných plakátů, letáků, poutačů, CityLightů nebo dokonce fotek o rozměrech A0 a větších s co nejvyšší kvalitou a s pomocí UV technologiemi.

UV ofsetový tisk nabízí nejvyšší kvalitu tisku a s UV technologií. Je s ním možné tisknout i na nestandardní materiály i na nesavé materiályfólie, PVC  samolepky až do tloušťky 0,5mm. Tisk pomocí ofsetu s sebou bere i vyšší náklady.

UV digitální tisk přes barvotisk dokáže tisknout exkluzivní digitální UV lak. Tato technologie je vhodná pro výrobu již od 1 kusu tiskovin.

Lentikulární tisk je skvělý reklamní nástroj, který dokáže oživit vizuální reklamu a zaujmout klienty. Nabízí nekonečné možnosti kombinací efektů, animací, výměn obrazů, 3D prostorových efektů.

uv star 3D obraz

Tiskárna Acuity LED 1600

Velkoplošný tisk je v dnešní době tou nejrozšířenější formou tištěné reklamy. Díky velkým rozměrům se vyžaduje, aby tisk dosahoval té nejvyšší kvality. Mezi technologické vybavení společnosti patří tiskárna Acuity LED 1600. Ta nabízí tisk s LED vytvrzováním, bílým inkoustem a bezbarvým lakem. Tiskárna je velice žádaná díky své univerzálnosti a také díky rychlosti, s jakou lze s UV systémy tisknout. Tato tiskána je ideální volbou k tištění mnoha druhů tiskovin – velkoformátové plakáty okenní grafikabacklight panelyvýrobě obalů a mnoho dalších. Kromě papírových materiálů je možné potisknout i širokou škálu těch nepapírových – PVC desky,  PET materiály, akrylátypolykarbonáty a řadu dalších. .

Objednané tiskové produkty společnost zpracovává vždy rychle a v maximální kvalitě. Navštivte její webové stránky na www.uvstar.cz nebo samotnou tiskárnu osobně a přesvědčte se o jejích kvalitách.

LivingHome on Facebook
  • 4
    Shares

Napsat komentář