- Reklama -magazín

Výprodej povlečení, o kterém jste dosud jen snili

Mohlo by Vás zajímat

 

Přestaňte snít o povlečení snů, dopřejte své ložnici neotřelý vzhled

S blížícím se jarem si i vaše ložnice zaslouží probuzení ze zimního spánku a kvalitní povlečení nevšedního barevného provedení a vzorů je dokonalým řešením. Po náročném pracovním dni byste rádi ulehli100004_prune_AA[10677600o do právě rozkvetlé louky nebo se naopak chcete probudit do rušných ulic některé z evropských metropolí? I to a mnoho dalších vzorů nabízí kolekce francouzského povlečení za dostupné ceny z výprodeje.

Luxus, který si můžete dovolit

Povlečení už dávno není jen nutnou výbavou každé domácnosti, stále více již plní také funkci dekorační a dokáže dodat vašemu interiéru zcela nový rozměr. Není třeba investovat tisíce korun, můžete využít příznivých cen, které nabízí totální výprodej skladových zásob s povlečením a za zlomek ceny si tak pořídit i několik souprav povlečení prvotřídní kvality. To pak můžete měnit s ohledem na roční období, momentální náladu či ladit s nově pořízenými doplňky vašeho bytu či domu.

Povlečení jako dárek? Proč ne!         

Pokud hledáte vhodný dárek pro své blízké, pak právě kvalitní francouzské povlečení, které nabízí širokou škálu vzorů a barev může být tím pravým. Vzhledem k tomu, že se jedná o výprodej kolekcí, sortiment je neustále doplňován a naleznete zde inspiraci v podobě neotřelých variant zvířecích motivů vhodných třeba pro Vaše nejmenší či nepřeberné množství květinových vzorů a mnoho dalších variant.

Bavlna či polycoton

Výběr z materiálů je rovněž pestrý, neomezuje se pouze na bavlnu, nabízí rovněž čím dál tím více oblíbený polycoton. Jedná se o kombinaci bavlny s polyesterem a díky tomu si zachovává vlastnosti, jako je měkkost a poddajnost, ale navíc je rychleschnoucí a není jej nutné žehlit. Díky těmto kvalitním materiálům drží povlečení tvar a barvu a vydrží tak dlouho krásné, Klasické rozměry na jednolůžko jsou doplněny možností výběru tzv. francouzských rozměrů, což plní přání zákazníků, kteří preferují uléhat s partnerem pod jednou dekou. Pro dokonalý výsledný efekt můžete doplnit set povlečení o prostěradla, přehozy nebo dekorační polštářky v odpovídající barvě a dekoru.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy