home Bydlení, Ekonomika, Zboží Vybavení pro profi kuchyň, ale i domácnost

Vybavení pro profi kuchyň, ale i domácnost

Sháníte-li kvalitní gastro vybavení nebo zařízení do kuchyní, restaurací, barů a prádelen, jsme tu pro vás. Nabízíme vše, co potřebujete pro vytvoření dokonalého zázemí v těchto oblastech. Specializujeme se nejen na velké provozy, ale patřičnou péči věnujeme i zákazníkům, kteří zařizují menší prostory. Myčky nádobí, sporáky, profesionální konvektomaty, varné kotle, velkokuchyňské dřezy, ale i prací stroje, sušiče, mandly, pracovní stoly, regály a další bohatý sortiment tvoří základ naší nabídky.

Profesionální gastro zařízení by však samo o sobě nestačilo. Proto dodáváme i nerezový nábytek, který se díky svým vlastnostem výborně hodí na každé moderní pracoviště. Za ty roky, co podnikáme, víme o provozu v prádelnách a gastronomických zařízeních téměř vše, a jsme schopni našim klientům vyjít ve všech ohledech vstříc. Neustále se zdokonalujeme a sledujeme veškeré novinky, které se v této oblasti průběžně objevují. Zákazníkům poradíme i v komplikovanějších případech, protože spoléháme na naše projektanty, odborné poradce, kuchaře, ale i techniky, zámečníky nebo elektromechaniky.

Navrhujeme vybavení a uspořádání profesionálních kuchyní, výroben v potravinářském průmyslu a velkoprádelen tak, aby práce v těchto provozech byla efektivní, bezpečná, pohodlná, dobře zorganizovaná, tedy aby na sebe jednotlivé činnosti navazovaly a aby personál šetřil síly. Dbáme i na to, aby pracovníci, kteří mají na starosti hygienický dohled, odcházeli z těchto provozovny spokojeni, protože nenašli žádnou závadu.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář