home Bydlení, Interiér, Stavba Vybavujeme garáž a dílnu

Vybavujeme garáž a dílnu

Malá kutilská dílna je u rodinného domu vždy potřeba, protože na domě je neustále potřeba něco opravovat, vylepšovat a kutit. I kdyby to měla být jen jedna místnost, tak je potřeba, aby v dílně bylo základní vybavení. Jaké to je, se dočtete v našem článku.

Na dílnu není nikdy pozdě

Kutilská dílna může vzniknout kdekoliv. Poslouží sklep, garáž nebo samostatný zahradní domek. Aby dilna posloužila svému účinku, je nutné ji kvalitně vybavit a zařídit si v ní systém, aby šla práce vždy do ruky.

Bez ponku to nepůjde

Každá správná a funkční dílna potřebuje bytelný stůl, tedy hlavní pracovní plochou. Základem je stůl stabilní, z odolného materiálu a dostatečně prostorný. Obecně se pracovním stolům říká ponk.

Stoly se dají rozdělit na dvě velké skupiny:

* stoly pro kutily, kteří nejčastěji pracují se železem

* stoly, který využijí kutilové pracující se dřevem

Vytvořte si pracovní systém

Regály do dílny jsou kovové, snadno se kompletují, je s nimi lehká manipulace a je možné vytvářet různé varianty a kombinace. Na trhu je možné vybírat z různých typů polic, regálů, skříněk a různých boxů. Regály umožňují věci skladovat do výšky. Tím se ušetří spousta místa a dílna tak může vzniknout v malé místnosti.

Kouzelné děrované stěny

Každý kutil potřebuje mít nářadí po ruce. K tomu slouží děrované stěny, které se dají vybavit speciálními poličkami, držáky a kolíčky.. Nářadí tak může viset nad ponkem, ale také po celém obvodu dílny. Co jsou děrované stěny? Děrované stěny jsou z perforovaného sololitu, díky tomu jsou levné.

Dílna i pro pneumatiky

Dílna nemusí sloužit pouze k práci, ale také k uskladnění letních věcí, nářadí, ale také pneumatik. Stačí ji vybavit regály na pneumatiky. Uskladnit 4 nebo více pneumatik je poměrně obtížný úkol. Jsou velké a kulaté. Takové regály poslouží ke skladování pneumatik jak v autodílnách, tak i domácích garážích.

Regály na pneumatiky jsou navržené jako stavebnice. Regály se dají jednoduše poskládat do potřebné sestavy tak, že se dosáhne maximálního využití prostoru a pneumatiky získají své pevné místo

LivingHome on Facebook

Napsat komentář