- Reklama -magazín

Vybíráte podlahu? Na supellex.cz si zajisté vyberete

Mohlo by Vás zajímat

Ať už vybíráme do domu či bytu cokoli, co by mělo sloužit po mnoho let, je potřeba volit skutečně pečlivě. To bezesporu platí i pro výběr podlahy. Není vůbec snadné rozhodnout se pro tu či onou variantu, zvláště pokud máte doma různé požadavky a přání. Na Supellex podlahy si ale bezesporu vyberete.

Mnoho druhů podlah na jednom místě

Máte rádi, když nemusíte přebíhat z e-shopu do e-shopu, nebo obchodu do obchodu, a pod jednou střechou najdete všechno zboží, které hledáte? Tak to se vám bude líbit podlahové studio Supellex. Co se podlahových krytin týče, najdete zde PVC podlahy, vinylové, laminátové i dřevěné podlahy, také rigidní podlahy, kokové, kompozitní podlahy, venkovní terasová prkna či přírodní linoleum a koberce.

Vybírat můžete nejen podle typu krytiny, ale i podle místnosti, do níž ji chcete použít. Dokonce zde najdete i doplňky, jako vinylové schody, parkety a vlysy, lišty, čisticí zóny, umělý trávník a další.

Vždy originální dřevěné podlahy

Jestliže chcete originální a jedinečnou podlahu, bezesporu vám vyhoví dřevěná podlaha. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli typ masivu, díky skladbě dřeva, letokruhům, sukům, zbarvení dřeva se vždy budete dívat na podlahu, která nemá dvojníka. Dřevo je nejen příjemné na pohled, ale i na dotek. Je to ekologická varianta, která je také zdraví prospěšná.

Plovoučka i laminátová podlaha

Plovoucí podlaha nám pod nohami slouží v mnoha prostředích. Použít ji můžete jak téměř kdekoli ve vaší domácnosti. Nabízí velké množství dekorů, je stálobarevná, kvalitní, jednoduše se udržuje. Hodí se ale nejen do domácností. Je ideální i do kanceláří nebo komerčních prostorů.

Laminátová podlaha je tady už od sedmdesátých let a stále se drží na špici mezi krytinami. Seženete ji v moderních dekorech, je variabilní, co se použití týče a jednoduše se pokládá. Hodí se také téměř všude, jen pozor na její zátěž.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy