- Reklama -magazín

Vytvořte svým dětem na zahradě skromné hřiště. Vyplatí se to!

Mohlo by Vás zajímat

Mít zahradu je zkrátka bájo. Zvláště pokud máte děti, pak je zahrada doslova k nezaplacení. Na zahradě můžete trávit spoustu času – samozřejmě za předpokladu, že vám počasí bude přát a nespustí se nemilosrdný liják. Jestliže si chcete čas strávený s dětmi na zahradě ještě více užívat, nebo se postarat o to, že vaše děti budou zahradu zbožňovat, pak jste narazili na ten správný článek!

Ze zahrady dětský ráj na zemi

 

Pokud máte děti, pak by byla obrovská škoda, pokud byste zahradu nevyužívali. Nebo pokud byste ji měli pouze na okrasu a děti by zde neměly ani pískoviště. My jsme naopak toho názoru, že zahrada má z velké části patřit dětem. Proč? Za prvé získáte místo, kde se děti vydovádí, vyblbnou a vybijí energii. A vy získáte čas pro sebe, maminky si mohou číst, zatímco se jejich děti budou bavit.

Co by dětem na zahradě nemělo chybět?

 

V dnešním článku najdete skromnou inspiraci na vybavení zahrady, které děti ocení. Uvidíte, že pokud budete mít alespoň malý výčet z našeho seznamu, očička vašich ratolestí budou doslova zářit nadšením.

·         Pískoviště je klasika

Jen málokteré dítko by odolalo možnosti stavět hrady z písku, budovat tunely a dělat si bábovičky všech možných tvarů a velikostí. Pískoviště proto řadíme na náš seznam jako první položku, která není cenově nedostupná, ale dokáže udělat nesmírnou radost.

·         Klouzačka je jasná volba

Jako druhou položku zmíníme klouzačku, která je u dětí rovněž velmi oblíbená. Sice si dovádění na klouzačce u malých dětí vyžaduje dozor dospělého, ale kdo by neoželel ty dlouhé minuty stání u žebříku, když by viděl, jak se to jejich dětem líbí, že?

·         Bazének na léto je nutnost

V létě nemusíte chodit s dětmi na přeplněná koupaliště, stačí mít na zahradě bazén. Malým dětem bohatě postačí tzv. brouzdátko, což jsou malé bazénky. Větším dětem pak mžete pořídit nafukovací bazén a těm nejstarším pak klidně velký a prostorný bazén, ve kterém se vydovádí jedna radost.

 

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy