- Reklama -magazín

Využít služeb architekta se vyplatí

Mohlo by Vás zajímat

Aktuální ceny nemovitostí ve velkých městech spolu s nepříznivou hypoteční politikou znamenají pro mnohé Čechy nedostupné bydlení. Co se ale na první dojem jeví jako bezvýchodná situace, může vyřešit správná volba nemovitosti a spolupráce se zkušeným a schopným architektem. Jak dosáhnout na kvalitní a pěkné bydlení vám poradí dnešní článek.

Proměňte nové ve staré

Domy a byty ve starší zástavbě mohou často představovat jedinou dostupnou variantu bydlení, mnohé zájemce o takové nemovitosti však odradí představa nákladné rekonstrukce a s ní spojené další finanční náklady. Někdy se skutečně vyplatí koupit ve stejné lokalitě novostavbu a mít vše nové a bez starostí, ovšem v mnoha případech je rekonstrukce staršího objektu skvělou investiční příležitostí. Pod rukama architekta Ladislava Kalivody vyrostlo již mnoho zajímavých projektů, ve kterých se krásně propojilo staré s novým, aby mohlo vzniknout dostupné bydlení odpovídající aktuálním nárokům. Na základě jeho mnohaletých zkušeností tak mohly vzniknout třeba dva krásné půdní byty na pražské Letné a na okraji Prahy, v krásné čtvrti obklopené zelení, vznikl nový dům místo jeho původně plánované rekonstrukce. Někdy se jednoduše vyplatí místo proměny provést výměnu, tedy vystavět dům nový, ale rozhodně to není pravidlem…

Rekonstrukce půdního prostoru na bytovou jednotku

Architekt na vaší straně

Bohužel se stále v naší společnosti traduje, že služby architekta si mohou dovolit jen ti nejbohatší nebo developerské společnosti disponující velkými finančními prostředky, to ale již dávno neplatí. Pokud i vy marně hledáte v nabídce bytů či domů to pravé bydlení a dosud jste tvrdohlavě zaškrtávali pouze novostavby či rekonstruované nemovitosti, zkuste dát šanci i těm starším a pod taktovkou šikovného architekta dejte vzniknout originálnímu bydlení přesně na míru vaším potřebám a přáním. Starších, někdy až vybydlených, bytů je v nabídce realitních kanceláří dost a mnohé z nich lze za dostupné peníze proměnit ve skutečné skvosty, dejte jim šanci a spolu s architektem se pusťte do jejich proměny.

Nově postavený dům na Zbraslavi
LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy