- Reklama -magazín

Zabouchnuté dveře s klíčem v zámku. Co mám dělat?

Mohlo by Vás zajímat

Občas se prostě sejdou nevhodné náhody a stane se, že si zabouchnete dveře. A co v takové situaci dělat? Nejlepším řešením bývá přivolání zámečníka. Podívejte se, jak vám mohou pomoci a proč se jedná o výhodnější variantu.

Zabouchnuté dveře s klíčem v zámku

Pokud je z druhé strany dveří klíč nechaný v zámku, dveře prostě nejdou otevřít. U většiny kvalitních zámků je navíc problém klíč vytlačit, aby bylo možné otevření ze strany, kde se zrovna nacházíte. Navíc v takovém případě hrozí poškození celé vložky, což by znamenalo její nutnou výměnu. To už by mohlo znamenat poměrně velký výdaj za nehodu v podobě zabouchnutých dveří.

Pozor na poškození dveří

Samozřejmě je zde možnost násilného otevření zabouchnutých dveří. Jenže ve chvíli, kdy s tím nemáte zkušenosti a nemáte dostupné potřebné nářadí, můžete zbytečně poškodit nejenom kování a zámkovou vložku, ale třeba i celé dveře. Následná výměna a pořízení nových dveří přitom není nijak levnou záležitostí. V komplikovanějších případech může být nutná výměna zámku i při otevření zabouchnutých dveří od profesionálů. Zkušený zámečník vám vždy popíše konkrétní situaci a seznámí vás s možnostmi řešení včetně základního cenového odhadu.

Zámečnická pohotovost pro případ nouze

Zabouchnuté dveře se mnohdy přihodí v opravdu nevhodnou dobu. Například v pozdních večerních hodinách nebo o víkendu. V takových případech je potřeba vědět, kam máte volat. První pomocí je zámečnická pohotovost. Zde jsou připraveni vám pomoci víceméně kdykoliv. Jedná se o zámečnictví, které působí po celé Praze. V případě problémů se zabouchnutými dveřmi tak máte k dispozici elegantní řešení. Uložte si tedy do telefonu číslo na zámečnickou pohotovost, protože nikdy nevíte, kdy ho budete potřebovat. A až se tak stane, budete jedině rádi, že máte kontakt k dispozici.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy