- Reklama -magazín

Zemní práce Praha

Mohlo by Vás zajímat

Náš profesionálně sehraný tým se specializuje na zemní zemní práce. Praha je místem, kde máme sídlo, ale po dohodě přijedeme za klientem prakticky kamkoli. Osu našeho podnikání tvoří rozhrnování, přemisťování a nakládání zeminy a dalších objemných a těžkých materiálů. Dodáváme také retenční jímky a vsakovací nádrže, každou vytvoříme pro obchodního partnera takzvaně na klíč.

Nabízíme bourací práce, zejména pokud jde o tvrdé armované betony, asfalt a jinou obtížně zpracovatelnou hmotu. Vyhovíme i zákazníkům, kteří chtějí koupit a dovézt zeminu, štěrk, písek, beton nebo jiné sypké materiály. Díky našemu vybavení je pro nás samozřejmostí přijmout i takové zakázky, jako jsou demolice a demoliční práce. Vyjíždíme z tohoto důvodu k rodinným domům, garážím, přístavbám nebo větším komerčním objektům, a i zde si poradíme s betonem, asfaltem a armovaným povrchem.

Nejsme ale jen firma, která bourá. Podílíme se také na přípravných stavebních pracích, specializujeme se na základy rodinných domů. Poptávka po těchto službách stále roste. Přibývá také spokojených zákazníků a kladných referencí, které nám dělají velkou radost. Neustále zdokonalujeme naše profesionální, špičkové vybavení, kam patří například moderní, výkonná rypadla včetně pásových, široká paleta nákladních vozidel, smykový nakladač nebo třídička zeminy.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy