home Interiér Zrcadlové skříňky do každé koupelny!

Zrcadlové skříňky do každé koupelny!

Zrcadlo v koupelně je základním prvkem, který je nedílnou součástí každodenní rutiny, ale je i schopno vytvořit výrazné konstrukční řešení. V dnešní době jsou nedílnou součástí koupelny i úložné prostory – zvláště v malých prostorách, kde bojujeme s každým volným místem jsou skvělým řešením. A proto se na trhu objevily takzvané zrcadlové skříňky.

Jak můžou být zrcadlové skříňky užitečné?

Často se snažíte najít věci ve vaší koupelnové skříňce, protože nemá vevnitř žádné osvětlení? Vestavěné osvětlení skříněk řeší tento problém. Volit můžete například zapuštěné stropní svítidla nebo podsvícený panel, který bude osvětlovat celý úložný prostor. Chcete-li přidat na funkčnosti, zvolte zrcadlovou skříňku, kde se světlo automaticky zapíná a vypíná při otevření nebo zavření dveří skříňky.

Chcete, aby váš vysoušeč vlasů, žehlička na vlasy, elektrický kartáček nebo holicí strojek byly snadno přístupné, ale nemusí být na obdiv celému světu? Na trhu jsou i skříňky, které mají výklopné nebo kapsové dveře, na které si můžete své potřebné věci pověsit a zároveň zůstanou připojená k elektrické zásuvce po celou dobu.

A co design?

V nabídce je nespočet zrcadlových skříněk. Stačí si jen určit priority a vybrat tu pravou. Pokud vaše koupelna nepatří mezi ty největší, můžete pořídit větší skříňku a umístit tak, aby prostor opticky zvětšila. Většinou se umisťují naproti dveří, při pohledu z chodby se nám prostor zvětšuje.

Pokud máte náladu na klidnou a romantickou pohodu, stačí rozsvítit skříňku, a ta dodá tu správnou atmosféru v místnosti. Navíc dnešní skříňky myslí i na to, aby všechno v koupelně ladilo. Trh nabízí velkou škálu různých materiálů, barev či osvícení těchto skříněk.

Vybrat si člověk může levnější i dražší verze, v dnešní době si můžeme určit přesně to, co chceme a posléze nakombinovat podle svých možností a fantazie. Zrcadlové skříňky by díky své funkčnosti neměly v koupelnách chybět!

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář