- Reklama -magazín

Reproduktor LAMAX Solitaire1 oživí každý interiér zvukem i designem

Mohlo by Vás zajímat

Značka LAMAX na trhu získává stále větší zvuk. A to doslova neboť pořádný zvuk je u modelů v segmentu Bluetooth audia jedním z nejdůležitějších prvků.  Takže, jak vypadá novinka LAMAX Solitaire1, přenosný reproduktor s typickými tyrkysovými prvky, které ke značce neodmyslitelně patří?

Solitaire1 je nejen stylový, ale i kvalitně zpracovaný kousek. Plast, který konkurenti stále využívají, tento reproduktor nahradil kovem, což má zásadní vliv na jeho odolnost a tím pádem i životnost.  Čistý design zahrnuje elegantní mřížku s prolisem a nápisem LAMAX a ovládací prvky v horní hraně přístroje. Novinka tak působí jako zmenšený soundbar a podobně i hraje, ačkoliv oproti high-endové audio výbavě stojí i řádově méně. Prémiový vzhled navíc skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Ale přejděme od vzhledu k technické stránce věci. Kvalitní zvuk je zajištěn dvojicí výkonných měničů o průměru 45 mm a celkovém výkonu 20 wattů, a také integrací pasivního zářiče, který maximálně využívá vnitřní prostor zařízení k redukci vibrací a následnému kvalitnímu zpracování basů. Kompaktní tělo reproduktoru tak vyluzuje překvapivě hutný zvuk.

Mobilita je zajištěna nejen nízkými rozměry a hmotností, ale i použitou baterií, která má kapacitu 6 000 mAh, tedy zhruba jako průměrný tablet, a na jedno nabití dokáže hrát 12 hodin. Baterku pak do plna nabijete za tři hodiny (při 5 V / 2,1 A přes microUSB). Ovládat reproduktoru je možné přímo přes  smartphone či jiné mobilní zařízení, ale pokud jej nemáte u sebe a je v dosahu 15 metrů můžete reproduktor ovládat již výše zmíněnými ovládacími prvky přímo na něm. Bezdrátovou komunikaci mezi zařízeními zajišťuje technologie Bluetooth 4.2.

Díky integrovanému mikrofonu je navíc prostřednictvím reproduktoru LAMAX Solitaire1 možné telefonovat, respektive zařízení použít jako handsfree sadu. Součástí balení je audio kabel s klasickým 3,5 mm jackem, který se však u smartphonů pomalu vytrácí. Reproduktor Solitaire1 ho však stále pro případ potřeby má.

Značka LAMAX tímto modelem cílí především na mladé, jak je patrné i z jejích stránek https://beat.LAMAX-electronics.com/cz/solitaire1/, ovšem stylový a decentní design zaujme třeba i v kanceláři renomovaného právníka nebo ve velkoryse řešených luxusních obývácích. Univerzálnější model bychom v této kategorii zřejmě jen těžko pohledali. A cena? Přenosný Bluetooth reproduktor LAMAX Solitaire1 zakoupíte na našem trhu s cenovkou od 1 890 Kč, takže poměr ceny a výkonu je v tomto případě více než slušný.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy