home Bydlení, Zboží Ztrácíte opakovaně klíče od domu? Máme pro vás inteligentní řešení

Ztrácíte opakovaně klíče od domu? Máme pro vás inteligentní řešení

Patříte do skupiny lidí, kteří neustále hledají klíče nebo se vám stává, že si je zabouchnete a platíte pak nemalé peníze za odborné otevření dveří? Nebo jste mezi těmi, kteří se bojí otevřít dveře a raději by nejprve viděli, kdo je za dveřmi? Oba problémy se dají vyřešit, máme pro vás inteligentní a zároveň elegantní řešení.

Otisk prstu místo klíče, proč nevideo-domovnik

Dovedete si představit, že byste si otevřeli dveře otiskem prstu? Připadá vám to spíše jako z filmu se sci-fi tématikou? Ale to už dávno není pravda. Možnost odemknutí tímto způsobem už je relativně běžná, funguje na podobném principu jako otevírání pomocí čipu, i když otisk prstu je bezpečnější díky své unikátnosti.

Mobil jako klíč od domu

Další možností, která vám také poskytne bezpečné zajištění domu či bytu a dovolí vám nechat klíče u ledu, je zámek s odemykáním pomocí chytrých zařízení. Pomocí smart telefonu nebo tabletu, tak můžete bezpečně zpřístupnit svůj byt. Byť to zní velmi složitě, není vůbec složité takové zařízení ovládat. Stačí si nainstalovat konkrétní aplikaci a spárovat zařízení s řídící jednotkou zámku. Pak už jednoduše budete zamykat a odemykat pomocí několika málo stisvideo-domovnik-telo-mobilků tlačítek. Tyto zámky jsou bezdrátové a v případě slabé baterie začnou signalizovat nutnost její výměny. Nemusíte se tedy bát, že byste se nedostali domů po té, co se baterie náhle vybije. O klasickém dálkovém ovládání mluvit nebudeme, to má ke svým garážovým vratům dnes již téměř každý.

Zapomeňte na kukátko, návštěvu si ověřte přes kameru

Žijete ve čtvrti, která se zrovna neřadí mezi ty nejbezpečnější nebo se jen bojíte i vlastního stínu? Na bezpečnost je dobré myslet a to zejména, pokud máte děti a ty občas zůstávají doma samy. Můžete si pořídit dveřní videotelefon. Pomocí tohoto zařízení uvidíte bezpečně, kdo přesně je na druhé straně dveří nebo dole u vchodu či branky. Můžete pak sami rozhodnout, zda s ním chcete vůbec komunikovat či ho dokonce pustit dovnitř.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář