- Reklama -magazín

Zahřejte se na podzim pomocí bytových doplňků

Mohlo by Vás zajímat

Podzim je tu v celé své kráse. Ačkoli se o něm mluví jako o nejbarevnějším ročním období a je pravda, že pestře zbarvené stromy vypadají na pohled krásně, jen stěží nás výhled z okna zahřeje. Co se počasí týče, už to není žádná sláva. Bohužel. Stále více je cítit, že se blíží chladná zima a společně s ní dlouhé večery či povinnost přehodnotit obsah naší šatní skříně. Topná sezona začala, ale nám je i přesto doma zima. Zkuste se zahřát pomocí bytových doplňků – a to nejen na pohled!bytove-doplnky-svicky

Deky a dečky jako dekorace

Sedací souprava sama o sobě je tak trochu nuda. Pokuste se ji trochu oživit pomocí zajímavého přehozu, který jí rázem dodá šmrnc! Deku přehozenou přes opěradlo sedačky můžete využít při večerech strávených u televize, kdy se do vás pustí únava a zima – deka vás zahřeje a navíc jí budete mít ihned po ruce.

Kusové koberce zútulní prostor

Celoplošné koberce jdou v poslední době z módy a jsou nahrazovány jinými typy podlahových krytin – plovoucí podlahou, parketami nebo PVC. Jestliže se ale chcete na pohled zahřát a navíc o trochu více zútulnit vaše bydlení, pak vsaďte na kusové koberce. Ty si své čestné místo najdou úplně všude – v ložnici, v obýváku, pracovně nebo dětském pokojíčku. Na výběr je toho rozhodně dost, takže si i vy určitě přijdete na své!

Závěsy jako ochrana soukromí

bytove-doplnky-koberceMysleli jste si, že závěsy dávno vyšly z módy? Pak vás rádi vrátíme zpátky do reality! Nejenže ve vašem domově poslouží jako dekorace, ale zároveň vám dodají pocit soukromí před zvídavými zraky kolemjdoucích a dokonce prostor opticky zahřejí. Zvláště větší místnosti vám najednou přestanou připadat tak prázdné a studené.

Svíčky pro příjemnou atmosféru

Na pohled vás zahřejí i svíčky, které si můžete zapálit při jakékoli příležitosti. Především večer vás příjemně plápolající plamínek a světlo od něho vycházející příjemně pohladí na duši. Ačkoli vám domov nevytopí, pohled na plamínek vás uklidní – a i za tento pocit to rozhodně stojí.

Autor: Nikol Bláhová

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy