- Reklama -magazín

Betonový plot podtrhne vzhled každé nemovitosti

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Jaký plot vybrat k nemovitosti? Snad každý si přeje, aby ho jeho nemovitost co nejlépe reprezentovala, na jejím vzhledu se z výrazné části podílí právě samotný plot. U plotů se posuzuje mnoho kritérií, od vzhledu až po soukromí či ochranu před větrem. Mezi ostatními ploty nejvíce vyniká betonový plot

Ačkoliv na někoho může působit tento materiál studeně, betonové ploty jsou velmi krásné a skvěle se hodí jak k tradičním domkům, tak i k moderním nemovitostem i komerčním objektům. Kombinují všechny vlastnosti, které bychom u plotů očekávali, dostatečně chrání před cizími návštěvníky, poskytují ochranu před větrem, před hlukem, poskytují dokonalé soukromí a navíc skvěle chrání. U mnoha druhů plotů musíte budovat rozsáhlé základy, u betonových plotů nemusíte, pouze se zabetonují betonové sloupky, mezi které se nasunou jednotlivé betonové desky. Výsledný efekt je krásný na pohled. Betonový plot působí velmi příjemným přírodním dojmem.

Jaké provedení betonového plotu?

U betonového plotu máte na výběr z mnoha provedení, můžete si zvolit výšku i vzor samotného plotu. Každá z betonových desek je vysoká půl metru a váš plot může být vysoký od 1 až do 2,5 metru. Nabízí se vám vzor štípaného nebo skládaného kamene a také baculaté nebo ostré cihly. Co se týče zakončení plotu, může být v horní části rovný nebo může mít radiusové zaoblení. Velmi elegantní je varianta s mřížkou. Betonový plot vyniká velmi dlouhou životností a na rozdíl od jiných plotů nevyžaduje žádnou údržbu, nemusíte ho natírat ani lakovat. Jde o volbu, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Jeho realizace je navíc velmi rychlá a nenáročná, takže ušetříte i mnoho času. Pokud máte o betonové ploty zájem, obraťte se na specialistu, kterým je společnost BEVES LANŠKROUN s.r.o. Nabídku plotů i veškeré informace naleznete na webu Ploty.la.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy