- Reklama -magazín

Bydlet ve vilaparku může nejen „horních deset tisíc“

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Bydlet v srdci Prahy a přitom být obklopeni přírodou? Nešálí vás zrak, ani si z vás neděláme „dobrý den“. Přesně takové místo existuje a je připraveno stát se vaší novým domovem. Vilapark Klamovka je rezidence, která vás pomyslně povznese mezi „horních deset tisíc“ a přitom vás nebude stát majlant.

Nabídka volných bytů se v Praze rozrostla o exkluzivní projekt vilových pavilonů, které jsou umístěny přímo do parku. Čtyři z nich jsou na severní straně pozemku a mají velkorysý výhled skrze prostorné balkóny do celého parku. Zbylé čtyři domy jsou situovány do zahrady, kde nabízí dostatek soukromí, jež ocení hlavně rodiny hledající klid.

Vilapark na Klamovce

Samotný výběr bytu můžete provést skrze online aplikaci na webu vilaparkklamovka.cz, kde si snadno pomocí kurzoru prohlédnete celý dům, včetně bytových jednotek. Díky vizualizaci jednotlivých pater budete mít během pár minut jasno, jak to v samotné bytové jednotce vypadá a stejně tak, i jak to vypadá „u sousedů“. Možná se právě usmíváte pod fousy, ale pravdou je, že pro většinu majitelů je důležité vědět, zda jejich potenciální ložnice nesousedí s výtahem nebo sociálním zařízením odvedle.

Všechny důležité informace se dozvíte na webu projektu a utajená nezůstane ani samotná cena. Developer se neschovává za malinká a těžko čitelná písmenka ve smlouvě, a tak jsou všechna data i co se obchodní politiky týče zcela veřejná.

Financování pomocí hypotéky

Jednopokojový byt zde můžete získat už od 6,9 milionu korun, třípokojová klasika vás přijde na 12,5 milionu. Na každou bytovou jednotku lze získat výhodnou hypotéku od Hyposervis Consulting, kdy efektivní možností je využití hypotečního úvěru do výše až 80 % kupní ceny nemovitosti.

Prvních 20 % kupní ceny je splatné po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní z vlastních zdrojů, dalších 70 % kupní ceny při podání žádosti o kolaudaci bytového domu z hypotéky a posledních 10 % kupní ceny po podpisu kupní smlouvy z hypotéky.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy