- Reklama -magazín

Bytový textil a doplňky pro sváteční čas

Mohlo by Vás zajímat

Adventní čas se blíží, již příští neděle bude tou první adventní, máme pro vás další z tipů, jak svůj domov přeměnit na kouzelné místo, kde si každý bude připadat jak v pohádce a vy sami se rádi vrátíte do šťastných dob bezstarostného dětství spolu s vašimi nejmenšími. Žádné obavy, ani tentokrát vás to nemusí stát mnoho peněz, postačí málo a hlavně vše budete moci využívat dlouhé roky.

Polštáře a devanocni-dekorace-textilni-teloky dokáží divy

Obývací pokoj nebo jiné místo, které je zrovna u vás doma tím centrem všeho vánočního dění by měl být ještě více útulný, než je tomu po zbytek roku. Docílíte toho snadno tak, že zde zajistíte maximum pohodlí a to ve vánočním duchu, samozřejmě. Pomohou vám polštáře nebo jen povlaky na polštáře s vánočními a zimními motivy. Stačí je navléknout na ty, které máte na sedačce či křeslech celý rok a uvidíte, jak jen tato malá změna bude hrát velkou roli v celkovém dojmu. K tomu si pořiďte pár pěkných a teplých dek, ne nutně s motivy, úplně postačí zvolit sváteční barvy nebo takové, na kterých je jemný vzor typu hvězd či vloček.

Další doplňky z textilu či papíru

I zbytek interiéru můžete krásně doladit za pár korun a částečně i z vlastních zdrojů. Postačí pár pěkných stuh, které uvážete na květináče (ideálně na ty jednobarevné), z plsti můžete vystříhat srdíčka, hvězdy a jiné vánoční motivy a nalepením na špejli si vyrobit originální zápichy do květináčů. Kupte si, nebo vytáhněte ze skříně sáčky z pytloviny, vycpěte je třeba novinami nebo igelitovými taškami, ovažte pěknou pentlí a přidejte větvičku jehličí a získáte také moc pěknou a originální výzdobu, která může vypadat pěkně na parapetu a stejně tak třeba v rohu na schodišti. Zbyl vám balíci papír z předchozích let? Máte k dispozici pár prázdných krabiček? Zabalte a nazdobte mašlí a hned máte další krásnou součást výzdoby.

I plyšák se může převléct do svátečního

vanocni-dekorace-textilni-balickyMáte malé děti, které mají zásobu plyšových hraček? Pak máte i dost materiálu na výzdobu. Vyberte pár nejvhodnějších a kupte pro ně vánoční čepky pro Santu, nebo je s dětmi ušijte. Nechce se vám šít ani nic shánět? Nevadí, sáhněte opět po pěkné mašli a plyšový medvídek bude rázem vypadat jako ten, co právě vypadl ze saní Santy Clause. Pohrajte si s vlastní fantazií a připravte dětem i sobě pohádkové prostředí, kde dárky budou hrát až vedlejší roli. Bojíte se, aby váš domov nebyl přeplácaný a kýčovitý? Nebojte, k Vánocům to patří, je to jen krátká chvíle v roce, tak si dovolte tu hravost a uvidíte, že děti budou nadšené a návštěvy se u vás budou cítit také skvěle.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy