home Bydlení, Interiér, Stavba Sprcha s integrovaným masérem

Sprcha s integrovaným masérem

Ne každý má to štěstí mít denně k dispozici osobního maséra, jednou za čas si někam zajít je sice prima, ale jak to vymyslet, aby to bylo častěji a nestálo nás to příliš peněz a vlastně ani času z osobního volna? První možností je, vzít si maséra či masérku, ale teď vážně. Můžete si koupit či vybudovat speciální sprchový kout a budete mít pěkně vše doma pod střechou.sprchove-boxy-telo-clanku

Jak si vybrat?

Neobávejte se žádných složitostí, ani nutnosti cokoliv zdlouhavě plánovat a vymýšlet. Úplně vám postačí, když budete vědět, kam chcete sprchu umístit. Pokud to bude na stejné místo té původní, pak je to zcela bez velkých zásahů do dispozice koupelny. Stačí v podstatě jen vyměnit původní sprchový kout za nový. Bude-li se jednat o novou koupelnu nebo rozsáhlejší rekonstrukci té původní, pak vyberete místo, které nejlépe odpovídá vašim představám a zbytek přenecháte odborníkům.

Masážní box či postačí jen panel?

Až se rozhodnete, kam chcete novou sprchu umístit, bude před vámi ještě jedna volba. Můžete si totiž vybrat rovnou masážní box, tzn. sprchový kout, který má všechny potřebné trysky a další vymoženosti zabudované v těle boxu a nebo vybrat pouze panel s tryskami, hadicí a vším potřebným. Výhoda druhé možnosti tkví zejména v tom, že není třeba velké rekonstrukce ani vysokých nákladů. Masážní sprcha tak může jednoduše, díky masážnímu panelu, vzniknou i v té vaší původní srše, rsp. sprchovém koutu.

Jakou vybrat vaničku?

A závěrem ještě musíme zmínit výšku vaničky sprchového boxu či koutu. Při rozhodování, zda zakoupíte nízkou či vysokou mějte vždy na paměti své pohybové možnosti. Má-li sloužit i starším lidem, bude pro ně pravděpodobně velmi obtížné se do sprchy dostat, a hlavně pak z ní bezpečně vylézt ven. V takovém případě je lepší kombinovat speciální vanu s dvířky, kterou opatříte masážním panelem nebo rovnou vyberte nízkou vaničku a vyhněte se pozdějším problémům.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář