- Reklama -magazín

Čtyři nejkrásnější zvířata jako samolepky na zeď

Mohlo by Vás zajímat

Chcete si vyzdobit prázdnou stěnu pokoje a váháte, jaký obraz na ni umístit? Chtěli byste něco s motivem zvířat, ale klasické malby Vám přijdou příliš kýčovité? Máte moderní bydlení a tradiční obraz tam tak nějak nesedí? Chtěli byste zkusit změnu? Potom neváhejte a sáhněte po samolepkách zvířat zeď! Ano, samolepky nejsou jen malé obrázky do deníčků, stačí si prolinkovat stránku se samolepicími dekoracemi na zeď. Naleznete nepřeberné množství vzorů stylových, designových samolepek, které jsou skvělou alternativou každému obrazu!

Od antilopy po zebru – vybere si každý!

Na výběr máte z 529 těch nejkrásnějších zvířecích motivů. Každý je navíc k dispozici ve 40 různých barvách tak, abyste mohli samolepku sladit s barvou pokoje. Důležité je také vybrat správnou velikost. Pro menší pokoje si volte spíše větší množství drobných nálepek, pro velké stěny zase více sedí jedna velká nálepka, která utvoří dominantu pokoje. Zalíbil se Vám jeden konkrétní motiv, ale váháte, zda bude mít vhodnou velikost? Žádný strach, každá nálepka je v dispozici v několika velikostech a vy tak můžete mít tu ideální, která skvěle podtrhne váš osobitý styl a zdůrazní osobnost.

Motiv by měl ladit k celkové atmosféře místnosti. A jaké jsou čtyři nejkrásnější samolepky?

  1. Zebry – Pro milovníky safari se jako dominanta obývacího pokoje hodí nálepka stáda zeber nebo majestátního lva.
  2. Rybičky – Do koupelny zase můžete vybrat hravý rybí vzor nebo kupříkladu nálepku hrocha nad vanu.
  3. Pes a kočka – Děti budou mít rády některé stylizované domácí mazlíčky – kupříkladu pejska a kočku. Dívky si zamilují některé z cválajících koní.
  4. Motýli – A elegantním řešením ložnic nebo dámských pokojů jsou překrásní motýli. Zvolit můžete motýly samotné nebo třeba s rostlinnými motivy.

Pokud váháte, jakou samolepku vybrat, chcete mít před koupí o produktu detailní přehled nebo hledáte návod na nalepení, naleznete je na webových stránkách samolepek na stěnu.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy