- Reklama -magazín

Další prázdniny v Česku? Zkuste Krkonoše!

Mohlo by Vás zajímat

Podle nejnovějších zpráv se již počítá s tím, že v létě bude fungovat Covid pas, který umožní svým nositelům cestovat relativně bez problémů i do zahraničí. Přesto není možné předem plně zaručit, že se již toto léto dostanete všude, kam byste si přáli. Proč toho tedy nevyužít a nezaměřit toto léto na cestování po tuzemsku? V naší zemičce je nespočet nádherných míst, takže je pořád co objevovat. Jedním z nich jsou i Krkonoše, kde můžete snadno spojit wellness pobyty s objevováním krás přírody.

Kam se v Krkonoších podívat?

Přiznejme si to, o Sněžce ví každý. V Krkonoších je ale mnohem víc míst, která stojí za to navštívit. Z přírodních míst jsou to například Kotelní jámy, Pančavský vodopád, pramen Labe nebo Labský vodopád s Labskou boudou nebo ledovcové údolí Labský důl. Za návštěvu jistě stojí i Úpské rašeliniště, Bozkovské dolomitové jeskyně nebo Stezka korunami stromů u Jánských Lázní. Jestli se budete pohybovat v okolí Velké Úpy, zavítejte se svými dětmi do Herní krajiny Pecka – na velké venkovní hřiště, které si vaše děti určitě zamilují a kde se budou moci opravdu vyřádit. A pokud hledáte nějaké tipy na adrenalinovější zážitek, zkuste Lanové centrum a bobovou dráhu v Harrachově a Špindlerově Mlýně.

Dopřejte si pohodlí

Jaké ubytování Krkonoše nabízí? I v nejvyšších horách naší republiky si můžete dopřát luxus. Po dni stráveném objevováním krásy Krkonoš jistě oceníte možnost se zchladit v bazénu, relaxovat v sauně nebo se pořádně uvolnit v masážní vaně. A když zrovna nevychytáte hezké počasí, můžete se zabavit v posilovně. Krkonoše jsou oblíbenou turistickou destinací, takže místní apartmány vám zaručí veškeré pohodlí, a to dokonce i za příjemnou cenu. Samozřejmostí je i sociální zařízení na každém pokoji a přístup ke kuchyňce.

Ačkoliv zákaz cestování do ciziny může mnohým změnit plány na letní dovolenou, není proč si zoufat. Česká republika je nádherná, a i když se to nezdá, je přece jen poměrně velká. Takže i kdybyste se nakonec nepodívali do Krkonoš, určitě najdete nějaké hezké místo, kam byste se rádi podívali, i ve svém okolí.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy