- Reklama -magazín

Designové vychytávky do domácnosti, které musíte mít!

Mohlo by Vás zajímat

Každý si přeje mít útulně a funkčně vybavený domov, v němž se bude dobře cítit. Chcete-li své bydlení vylepšit a dodat mu styl, pořiďte si nějakou zajímavou dekoraci. Nemusí jít nutně o bezúčelný chytač prachu. Existuje totiž celá řada designových vychytávek, které skvěle využijete v domácnosti.

I odpadkový koš může mít styl

Rozhodně neplatí, že vychytávky do domácnosti musí postrádat nápaditý design a styl. Praktickou a estetickou záležitostí je kupříkladu stojan na tříděný odpad. Šetříte životní prostředí recyklací. Zároveň máte nápaditě a nenápadně uklizeny odpadky. Další možností je pořízení speciálního šuplíkového odpadkového koše na třídění odpadu. Jedná se o skvělou vychytávku s moderním designem. Oproti běžným odpadkovým košům na třídění zabírá méně místa. Navíc můžete do jednoho z šuplíků uskladnit čisticí prostředky.

Vychytávky do koupelny

Mezi praktické a stylové vychytávky patří i stojánek na pastu a zubní kartáčky. Existují veselé varianty pro děti v podobě zvířátek i designově umírněné stojánky pro dospělé. Zajímavými vychytávkami pro vaši ústní hygienu jsou rovněž dávkovače zubní pasty a sterilizéry zubních kartáčků. Tyto pomůcky nemusíte pořizovat odděleně. Existuje totiž verze 2 v 1.

Odkapávač na nádobí nemusí být nudný

Ani taková věc jako kuchyňský odkapávač na nádobí nemusí být fádní. Kupříkladu designový odkapávač připomínající travnatý porost je funkční i nápaditý. Rozhodně vaši kuchyň oživí. Kromě ryze designových kousků existují i multifunkční a patrové odkapávače. Při výběru zohledněte prostornost kuchyně a počet členů vaší domácnosti.

Předsíň si žádá věšáky a stojany

Zásadní roli v každé předsíni hrají věšáky na svršky a stojan na deštníky. Skvělým doplňkem je rovněž věšák na klíče. Do moderního bytu se hodí třeba sklápěcí věšák na zeď připomínající svým designem mrakodrapy. Patříte k vášnivým cyklistům, kteří obývají panelákový byt? Jelikož nemáte místa na zbyt, jistě oceníte držák na kolo. Pokud je vaším koníčkem kutilství, můžete si některé vychytávky vyrobit doma z opotřebeného vybavení domácnosti. Kupříkladu ze starých vidliček lze vyrobit designově zajímavé věšáky na kabáty či klíče. Vaší kreativitě se meze nekladou. Některé takové home made vychytávky svým tvůrcům dokonce i slušně vydělávají. Můžete se pokusit stát designérem doplňků do domácnosti.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy