- Reklama -magazín

Už jste požádali o dotaci? Ještě ne?

Mohlo by Vás zajímat

Pro firmy i veřejný sektor se nabízí neopakovatelná a pomalu končící nabídka zajímavých dotačních programů. Znáte je pod souhrnnými zkratkami OPŽP – Operativní program Životní prostředí, určený převážně pro veřejný sektor; a OP PIK – Operativní program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, určený podnikatelům.

Zajistíme Vám zpracování Energetických posudků týkajících se výzev pro energetické úspory. V případě Vašeho požadavku i komplexní management žádosti. Samozřejmě Váš návrh budeme optimalizovat k nejefektivnějšímu řešení.

Dotace se vztahují i na zdroj vytápění, solární termický systém nebo fotovoltaickou elektrárnu. Pomůžeme Vám i v této oblasti.

Jak jistě víte, doma není nikdo prorokem, a proto pohled zvenčí má neocenitelný význam. K úsporám, a mnohdy nemalým, mohou vést i dílčí nízkonákladová opatření. K jejich nalezení Vám může posloužit vypracování Energetického auditu. V některých případech je povinný, jindy je jím možné nahradit zavedení standardu ISO 50001, ale může být i výhodný právě v nalezení možností snížení energetických vstupů. To znamená snížení nákladů na provoz budovy nebo energetického hospodářství.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy