home Cestování Díky nafukovacím atrakcím se vaše dítě dostane do kondice

Díky nafukovacím atrakcím se vaše dítě dostane do kondice

Nafukovací atrakce pro děti jsou především perfektní zábavou, naprosto dokonale si na nich však děti procvičí i řadu dovedností. Na první pohled pouze jakési hopsání, je – li prováděno pravidelně, dokáže velmi významně posílit řadu svalových skupin a tím celkově i fyzickou kondici dítěte. Navíc si hopsáním děti zlepšují i rovnováhu. V nafukovacích atrakcích děti také šplhají, lezou a prolézají, klouzají se a vybíjejí tak energii, což by se jim doma u televize určitě nepodařilo.

Dopřejte dětem radost z pohybu, ale pohlídejte si je

Když už s sebou vezmete dítě na skákací hrad pro děti, dbejte vždy o jejich bezpečnost. Všechny skákací hrady, tedy i skákací hrad Praha, různé nafukovací skluzavky a bazénky musí splňovat bezpečnostní normy. Jedná se o náročná kritéria. I tak je třeba dodržovat základní bezpečnostní pravidla. Jedním z nich je i to, že by malé děti neměly zůstávat na atrakci bez dozoru.

Zorbing fotbal aneb kdo si hraje, nezlobí (platí i pro dospělé)

Zatím co mrňousové se nejlépe vyblbnou ve skákacím hradu pronájem nebo jiné skákací nafukovací atrakci pronájem, starší děti se většinou zhlédnou v zorbing fotbalu. Nafukovací atrakci, která slouží především ke hře fotbalu v nafukovacích koulích, se někdy také přezdívá šťastné koule. Body zorbing neboli fotbal v koulích se často provozuje tam, kde je cílem uskutečnit jakési přátelské klání, tedy příjemně strávit čas se zábavními prvky. Fotbal v koulích je dokonalou zábavou, která by rozhodně neměla chybět v rámci konání žádného teambuildingu. Stejně jako skákací hrady a nejrůznější nafukovací atrakce však udělá radost všem, kteří se rozhodnou navštívit dětský den, firemní událost, rodinnou oslavu nebo třeba hasičské slavnosti. Důležité samozřejmě je, aby pořadatelé na tyto události body zorbing zajistili.

LivingHome on Facebook

Napsat komentář