- Reklama -magazín

Dlažba a dřevo? Ideální kombinace!

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Podlaha patří mezi hlavní prvky domu či bytu, na jejímž výběru bychom si měli dát skutečně záležet – vždyť podlaha tvoří největší plochy místností. Než začnete vybírat, nikdy není na škodu nechat se inspirovat posledními trendy v bydlení. Dlažba v imitaci dřeva se drží na horním žebříčku oblíbenosti již nějakou dobu a není se čemu divit. Její vzhled je opravdu luxusní, který se dá kombinovat s mnoha zajímavými doplňky. 

Proč dlažba s imitací dřeva?

Imitace dřeva je dnes velmi vyhledávaná – ať už se jedná o dlažbu, obklady nebo jiné předměty. Samotnou dřevěnou podlahu nemůžete volit do všech míst, proto je ideální alternativou právě imitace dřeva formou dlažby, která díky dnešním technologiím je tak kvalitní, že ji těžko na první pohled rozeznáte. Keramické podlahy jsou extrémně houževnaté, díky tomu dlaždice jen tak snadno neprasknou. Kvalitní instalace keramické dlažby může vydržet i řadu let, zvláště tehdy, pokud je podlaha dobře udržovaná, což nebude vůbec problémy – tento druh podlah je snadno udržovatelný, postačí vám pouhý smeták, vysavač a mokrý hadr. Právě proto jsou často keramické dlažby voleny pro domácnosti s alergiky.

Kam s dlážděnou podlahou?

Dlažbu můžete položit jak ve venkovních prostorách, tak i v těch interiérových – taková dlážděná podlaha s dekorem dřeva se bude skvěle vyjímat jak v kuchyni a hale či chodbě, tak i v koupelně. Právě koupelny patří mezi místa, kde je tato dlažba nejvíce využívána – kdo se nechává inspirovat posledními trendy, ví, že i letos převládají prvky a barvy přírody. Dlažba s imitací dřeva vkusně ozdobí i prostor kolem venkovního bazénu.

Stylový design s Atlas Concorde

Značka ATLAS CONCORDE je špičkou ve svém oboru. Pokud hledáte opravdu kvalitní a nadčasovou keramickou dlažbu, ATLAS CONCORDE je ideální volbou. Série AXI dokonale kopíruje každý detail dřeva – letokruhy, rýhy – oproti tomu řada ETIC má velmi netypický vzhled i strukturu, která vám zajistí velmi originální vzhled podlahy. Klasiku zahrnuje řada LEGEND, jenž uspokojí ty, kteří neradi experimentují. Tak jako tak, nezapomínejte na správnou volbu barev a odstínů – aby nedošlo ke splynutí nábytku s podlahou. 

Oblíbená velkoformátová dlažba od Kera Lastra

Velkým hitem posledních let se stala velkoformátová dlažba s minimálním počtem spar. Právě ty najdete u značky Kera Lastra, jejíž odstíny zajistí velmi luxusní dojem. Myslíte si, že se do malé koupelny velkoformátová dlažba nehodí? Omyl, pokud zvolíte světlé odstíny, vaše koupelna bude krásně prosvětlená. A naopak, velkou koupelnu či jiný prostor zútulníte pomocí barev tmavých. Tato hra s barvami ale nepatří jenom koupelnám, využít ji můžete i například na menší chodbě nebo větší terase.                 

Vsaďte na originalitu dlažby Kerawood

Hledáte netypickou a znamenitou barvu dlažby, nad kterou bude každý žasnout? Dlažba Kerawood vám stoprocentně zaručí originalitu. Rádi se obklopujete prvky ve stylu „boho“? Každý ví, že s boho stylem se ledacos nedá kombinovat, o to složitější je najít ten správný dekor a typ pro podlahu. Odstíny dlažby Kerawood jsou pro doplnění k tomuto stylu tím pravým ořechovým. 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy