- Reklama -magazín

Lepené vinylové podlahy Wineo Designline jsou praktické a odolné

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Lepené vinylové podlahy patří v dnešním světě k těm nejčastěji pokládaným a to prakticky do všech místností domů a bytů včetně kuchyně a koupelny. Základními argumenty pro pokládku tohoto druhu podlahy jsou široká škála dekorů, velká odolnost vůči poškození a jednoduchost pokládky. To vše a mnohem více nabízí jednotlivé kolekce lepených vinylových podlah. 

Přednosti lepených vinylových podlah

Přiznejme si, že při výběru podlahy většina z nás uvažuje především pragmaticky, a proto kouká na to jaké výhody vybraný typ přináší. Pro lepené vinylové podlahy jsou typické následující přednosti:

 • Rychlé a snadné položení
 • Komfortní pocit při chůzi
 • Odolnost proti poškrábání a poškození
 • Široká škála inovativních dekorů
 • Šetrnost vůči životnímu prostředí
 • Snadný úklid a údržba

Šest zmíněných výhod katapultuje lepené vinylové podlahy na samotný vrchol pomyslného žebříčku podlahových krytin. 

Čištění a údržba vinylových podlah

Čištění vinylových podlah je velmi snadné. Běžný prach lze zamést smetákem nebo lépe vysát vysavačem. Pokud se objeví skvrny, pak použijte kbelík s teplou vodou a přípravkem na mytí vinylových podlah. Použití běžného saponátu na mytí nádobí nedoporučujeme podobně jako agresivní čistící prostředky, které by narušily její povrchovou vrstvu a připravily vás o některé výhody.

Údržba vinylových podlah spočívá ve vytvoření nebo obnově ochranného filmu na nášlapné ploše. Ten slouží nejen k odpuzování prachu a špíny, ale zlepšuje její vlastnosti (odolnost proti vodě nebo poškození). Kvalitní přípravky na údržbu vinylových podlah lze zakoupit téměř v každé drogerii. 

Kolekce Wineo® DESIGNline

K bližšímu představení jsme vybrali kolekci Wineo® DESIGNline, která přináší velké množství zajímavých dekorů, které imitují nejen dřevo, ale i kámen a dlažbu. Tyto vinylové podlahy naplňují i ty nejnáročnější představy, jsou vysoce odolné, a proto vhodné i do komerčních prostor. Vzhledem k velkému komfortu při chůzi je lze využít i v běžných domácnostech v obývacích pokojích a dalších místnostech. 

Nabízené kolekce Wineo® DESIGNline

 • DESIGNline 400 – v kolekci najdeme 28 jedinečných motivů, které imitují nejen dřevo, ale i kámen. Kolekce je vyráběna bez ftalátů, tedy splňuje veškeré ekologické parametry podobně jako všechny podlahy od Wineo® DESIGNline.
 • DESIGNline 400XL – XL je označení pro velkoplošné formáty podlah. V kolekci najdeme 12 dekorů, které vašim místnostem dodají punc robustnosti. 
 • DESIGNline 600 – nabízí možnost pokládky plovoucím způsobem i lepením. V kolekci najdeme celkem 14 dekorů imitujících kámen nebo dřevo. 
 • DESIGNline 800 – devítka dekorů imitujících pouze dřevo, které dokáží položit i méně zdatní kutilové.
 • DESIGNline 800tile L, XL, XXL – lepené vinylové podlahy, které lze kombinovat. V kolekci jich najdeme 8.
 • DESIGNline 800 craft – zbrusu nová kolekce šesti unikátních dekorů, kterou výrobce bude dále rozvíjet. 

Jasná volba

Ať si vyberete kteroukoli kolekci lepených vinylových podlah, tak neuděláte chybu. Získáte podlahu vysoké odolnosti, dlouhé životnosti a unikátního vzhledu, jejíž údržba vám nezabere příliš mnoho času. Tak neváhejte a vyberte si u renomovaných firem, např. společnosti Supellex, jejichž showroomy najdete po celé republice.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy