- Reklama -magazín

Dodávky může využít každý nejen ke stěhování

Mohlo by Vás zajímat

Dodávky se čas od času mohou hodit úplně každému. Ovšem doma je jenom tak někdo nemá. Většina z nás ani nemá nikoho, od koho by se dodávka dala zapůjčit. V takovém případě se vyplatí obrátit na specializovanou společnost, která se zabývá půjčování dodávek. Jednu z nejlepších možností představuje půjčovna Praha 9. Ta se specializuje na krátkodobé a dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozidel do 3,5 tuny. K zákazníkům nepatří pouze firmy a drobní živnostníci. Řadu zakázek mají na svědomí soukromé osoby. Část zájemců využívá dodávku k zajištění podnikání nebo třeba jako náhradu za vlastní porouchaný vůz.

S dodávkou se můžete třeba přestěhovat

Lidé si dodávky často půjčují k soukromým cestám. Dodávka z naší půjčovny se totiž perfektně hodí k převozu větších kousků nábytku z nákupního centra, ale také k obyčejnému stěhování. Hlavním působištěm firmy je Praha 9, kde také půjčovna dodávek sídlí, nicméně vzhledem k velice vstřícným podmínkám je půjčovna velice oblíbená u klientů ze širokého okolí. Velkým pozitivem firmy jsou příznivé ceny. Ty jsou stlačeny na minimum díky možnosti pronájmu reklamní plochy na vozidlech.

Spokojenost zákazníků je priorita

 

Vozidlo si můžete zapůjčit kterýkoliv den v týdnu od 8 do 21 hodin, nicméně platí zásada, že po dohodě se dá dodávka půjčit v jakoukoliv denní i noční hodinu. Na prvním místě je totiž pro firmu spokojenost zákazníků. Telefon se tím pádem nikdy nevypíná. Veškeré zapůjčované dodávky jsou ve skvělém technickém stavu, jemuž je věnována absolutní péče. Vozidla mají taktéž dálniční známku platnou pro Českou republiku a nechybí ani NONSTOP asistenční služba. V případě zájmu si navíc můžete domluvit zdarma stěhovací rudlík, transportní kurty, nebo navigaci. Všechno je k dispozici na vyžádání. Osvěžení pak přinese energetický nápoj na palubě vozu.

 

 

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy