home Bydlení, Design, Interiér Zdokonalte svou ložnici pomocí následujících tipů

Zdokonalte svou ložnici pomocí následujících tipů

Ložnice je místo, které je mnohdy nejoblíbenější z celého domu. Jedná se o místo klidu a odpočinku, proto se není čemu divit, když se po náročném dni těšíme jenom do této místnosti, v níž konečně „vypneme“ a připravíme se na další den. Mnoho lidí tedy dbá na to, aby jejich ložnice byla velice stylová. Musí se v ní cítit dobře, proto se nemůžeme divit tomu, že se opravdu touží po vkusné ložnici. Jenže někdy zařídit ji je vážně nelehký úkol. Sice nám pomáhají nejrůznější časopisy nebo internetové magazíny, kde se dočítáme o nejrůznějších módních trendech v oblasti bydlení, ale přesto všechno sladit tak, ať to k sobě dokonale pasuje, není zrovna jednoduché.

V poslední době se však design ložnice začíná upínat do jednoho jediného zbarvení, a to do šedé barvy. Nemusíte mít zdi a skříně šedé, jen šedou zkuste nějak hezky sladit v ložnici. Jedná se o barvu, která je vážně moderní. Navíc doplňky v této barvě najdete takřka všude. Pokud nevíte, jak si s šedou barvou pohrát, kupte si do ložnice následující tipy, jež se samy postarají o vkusnost této místnosti.

1. Závěsy nejen zútulní, ale také působí velice elegantně

Ložnici je nejlepší mít vymalovanou na bílo s tím, že si například jednu zeď necháte šedou, ale to je všechno, co potřebujete. K tomu se snažte sladit doplňky šedé barvy, které z vaší ložnice udělají dokonale moderní místnost. Pokud sledujete nějaké pořady o bydlení, pak vás jistě zaujmou vždy závěsy, které vypadají v místnosti velice elegantně. Jestli je navíc sladíte do barvy celé ložnice, pak máte vyhráno. Zkuste proto koupit velké mohutné závěsy šedé barvy, které budou sahat až na zem.

2. Extravagantnosti jsou také v kurzu!

S šedou se dokonale kombinuje i stříbrná, kterou stačí mít v ložnici jen v drobné formě, například v extravagantnostech, které aktuálně letí. Jedná se tedy o moderní věšáky, které najdete ve stříbrné podobě a v podobě zvířecích hlav. Je to trochu morbidní, přesto dnes vážně vkusné.

3. Květiny vždy zútulní jakoukoli domácnost

Nejlépe však uděláte, pokud do ložnice šedo-bílé kombinace dáte květiny. Ty dokonale zútulní domácnost, proto se nebojte květin ani trochu. Existuje i několik druhů, které si žijí svým vlastním životem, proto se i nezahradníci mohou z květin radovat.

 

 

 

 

______________________________________________________

Zatemňovací závěsy na míru – od předního českého výrobce špičkové kvality.

LivingHome on Facebook
  • 1
    Share

Napsat komentář