- Reklama -magazín

Dodejte svému obývacímu pokoji nový šmrnc

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Obývací pokoj je místo, kde se schází celá rodina, kam zveme návštěvu a přátele. Zařizujeme jej tedy tak, aby byl příjemný a působil útulným dojmem. Toho dosáhneme nejen pohodlným nábytkem a příjemnými barvami na zdi, ale také vhodně a vkusně vybranými doplňky. Ty nám navíc umožňují velmi snadno změnit vzhled místnosti. Některé dokonce nabízejí i praktické využití. Mezi takové patří poličky na zeď. Příjemnou atmosféru dodají i další bytové doplňky.

Jak vybrat vhodnou poličku na zeď?

Poličky na zeď využijeme jako dokonalý doplněk obývacího pokoje. Pokud zvolíme vhodné modely, mohou sloužit i jako úložné prostory, třeba pro knihy. Na co se při jejich výběru zaměřit? Nejdůležitějším hlediskem je samozřejmě prostor, do kterého hodláme poličku umístit. Máme-li pouze malé místo, volíme poličky na zeď menších rozměrů. Pokud je na stěně, kam chceme poličku umístit, místa dostatek, můžeme sáhnout do nabídky poliček širších nebo vyšších, podle potřeby. Také na designu a materiálu záleží. Oboje by mělo ladit s celkovým vzhledem obývacího pokoje. Jestliže je obývací pokoj laděný do moderního stylu, kde převládá kov a sklo, volíme takové i varianty polic. Pokud máme obývací pokoj spíše ve stylu klasickém, venkovském, provensálském nebo severském, sáhneme do nabídky poličky na zeď vyrobené ze dřeva.

Další bytové doplňky

Kromě poliček můžeme pokoj zpříjemnit a dodat mu nový šmrnc tím, že si opatříme nové bytové doplňky. Patří mezi ně vhodné osvětlení, které navodí příjemnou atmosféru, ale také třeba potahy na sedačku, polštářky, záclony a žaluzie nebo živé květiny. Zajímavým doplňkem, který navíc nabízí příjemné posezení, je sedací vak, který dokonale zastoupí křeslo. Oblíbí si jej dospělí, ale především děti. Kromě toho se s ním snadno manipuluje, takž jej jednoduše přemístíme tam, kam zrovna potřebujeme.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy