home Architektura, Reality Domy na klíč, které vyrostou jako houby po dešti. Je třeba se obávat rychlosti výstavby?

Domy na klíč, které vyrostou jako houby po dešti. Je třeba se obávat rychlosti výstavby?

dům číslo 1 aV dnešní době je rychlost výstavby skutečně neuvěřitelná. Mnozí se obávají, že pokud je dům postaven v řádech měsíců, musí to být na úkor kvality. U domů typu dřevostaveb, které jsou konstruovány z velkých dřevěných panelů, je to z laického hlediska pochopitelné, ale u zděných domů? Zeptali jsme se řídícího partnera a specialisty marketingu společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. pana Ing. Tomáše Morávka. Ten nám představil jeden z domů, které tato společnost prodává a vysvětlil proč je realizace v tak krátké době možná.

Dům na klíč 1 disponuje dvěma koupelnami, čtyřmi ložnicemi a parkovacím stáním. Užitná plocha tohoto domu je 119m² a nabízí dispozici 5+1. V rozlehlém obývacím pokoji s kuchyní a moderními francouzskými okny získá klient nadbytek prostoru pro celou rodinu. Jedinečné dispoziční a prosvětlené prostředí a efektivní propojení s verandou nabídne nový rozměr života v každém ročním období. Koupelny jsou vybavené chytrým podlahovým topením a nabízí nejvyšší standard. Interiér domu je důmyslně promyšlen do posledního detailu a nabízí tak dostatek úložných prostor.

Za variantu nízkoenergetické dřevostavby klient zaplatí 2.690.000,- Kč včetně DPH, za nízkoenergetický zděný dům pak 3.190.000,-Kč, včetně DPH. Takto nízké ceny je možné nabídnout díky propracovanému a lety ověřenému způsobu výstavby, uvádí Morávek. Již za sedm měsíců od vykopání základů se mohou klienti stěhovat do nového. To vše zajistí efektivně nastavené stavební prodům číslo 1 ecesy. Firma si klade za cíl poskytnout ve velmi krátké době bydlení nejvyšší kvality s minimálními ročními náklady na provoz domu. To vše je možné díky technologiím a materiálům, které jsou při stavbě domu použity. Nízkoenergetické parametry splňují domy také díky kvalitním materiálům, které sou na jejich stavbu použity. Patří mezi ně například pravá pálená cihla POROTHERM, okna VEKRA s izolačním trojsklem, dřevo z ověřených a certifikovaných zdrojů, střešní systém TONDACH se zárukou až 30 let. Kvalitni-vystavba-nizkoenergetickeho-domu

Vždy byste měli ověřit, co vše celková cena za dům zahrnuje, upozorňuje Morávek. Měla by rozhodně zahrnovat základovou desku, DPH, projektovou dokumentaci a všechny potřebné záruky. Pokud je firma skutečným profesionálem, mělo by pro ni být samozřejmostí rovněž finanční poradenství a právní servis pro klienty. Ti jsou často neznalí situace a vidina starostí s hypotečním úvěrem je pro ně zbytečně stresující, dodává závěrem.

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/lide-hodnoty-lidskost-spolehlivost-profesionalita/DDNK logo finalni

http://www.domy-drevostavby-na-klic.cz/  

 

 

 

LivingHome on Facebook

Napsat komentář