- Reklama -magazín

Dřevěné dekorace neotřelého designu

Mohlo by Vás zajímat

Trh je doslova zavalen nejrůznějšími doplňky a dekoracemi. Mnohé z nich mají minimální estetickou i jinou hodnotu a v interiéru působí spíše rušivě. Ovšem na druhou stranu ani strohé interiéry, někdy evokující až doslova sterilní prostředí nejsou tím, co by většina z nás označila za útulný domov. Jak tedy vybrat z nabídky takové produkty, které budou v interiéru nejen dobře vypadat, ale budou také dobře sloužit a mít trvalejší hodnotu? Ideální jsou vkusné dřevěné dekorace. Ať už jsou to nástěnné hodiny, různá svítidla nebo třeba obyčejná servírovací prkénka. Dřevo dokáže s interiérem doslova zázraky a v porovnání s jinými materiály typu plast, je nadčasové a umí snadno navodit tu správnou atmosféru. Nezáleží na tom, zda se v domácnosti objeví v podobě dřevěné podlahy, kuchyně a nebo v již zmíněné formě vkusných dekorací, prostě dřevo udělá z bydlení ten pravý domov.

Dřevěné doplňky opatřené originálním gravírováním

Používáte doma prkénka? Pro mnohé je to nepostradatelná pomůcka při vaření či servírování jídla. Pokud právě nefandíte těm plastovým, která jsou možná praktická, ale rozhodně si je v kuchyni nevystavíte všem na odiv, ale budete mít spíše tendenci je někam schovat. A navíc máte rádi dřevo, pak právě pro vás jsou ideálním pomocníkem dřevěná prkénka. Servírovací dřevěné prkénko může mít i podobu velmi originální dekorace, můžete jej nechat opatřit věnováním, jménem či nějakým obrázkem případně firemním logem. Získáte tak unikátní dárek, kterým rozhodně potěšíte, ať už si jej pořídíte pro sebe či někoho jiného. Může sloužit opravdu jen jako dekorace, ale lze jej bez obav běžně využívat právě jako servírovací prkénko unikátního designu.  

Prkénko není přesně to, co hledáte a po čem toužíte, ale dřevo v interiéru chcete za každou cenu? Pak není třeba si zoufat, dřevěné dekorace a doplňky mohou mít opravdu mnoho podob. Počínaje dřevěnými nástěnnými hodinami, ale třeba i nejrůznějšími dřevěnými svítidly, svícny či fotorámečky, díky nimž bude váš interiér mnohem více útulný a příjemný.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy