- Reklama -magazín

Elektrický přímotop vyhřeje ložnici i obývací pokoj

Mohlo by Vás zajímat

info@press-media.cz
info@press-media.cz
info@press-media.cz

Mnoha lidem připadají elektrické přímotopy jako drahé řešení na vytápění bytu či rodinné domu. Ano, pokud je chcete využít k vytápění celé své domácnosti, určitě se vám to nevyplatí. Když si ale chcete vytvořit příjemné klima třeba jen v jedné místnosti, určitě investici zvažte. Můžete si pořídit elektrické topení do obýváku, do ložnice nebo třeba do pracovny – zkrátka kamkoliv, kde chcete dosáhnout vyšší teploty.

Jak si vybrat elektrický přímotop

Široký sortiment přímotopů nabízí obchod ventilatory-shop.cz, kde kromě přímotopů zakoupíte též ventilátory, digestoře, odvlhčovače, zvlhčovače nebo čističky vzduchu. Okrajově tedy nabízejí také sortiment elektrických přímotopů. Jak ale poznat kvalitní elektrický přímotop?

Vybírat můžete podle celé škály parametrů. Při výběru by měl hrát roli nejen samotný design – přímotop může být buď postavený na zemi nebo na nábytku, či zavěšený na stěně. Poslední řešení je často více vítané, protože se decentně schová v interiéru.

Dalším parametrem pro výběr přímotopu může být třeba jeho výkon. Měli byste si pořídit řešení, které je adekvátní k vašemu prostoru. Pokud potřebujete vytopit jednu místnost o rozloze 25 metrů čtverečných, tak pravděpodobně sáhnete po jiném přímotopu, než když budete vyhřívat celou chatu.

Přímotopy často nabízejí i další nadstandardní funkce. Může se jednat například o časovač nebo o dálkové ovládání. Důležitý je termostat, díky kterému můžete tepotu snadněji regulovat a místnost jen tak nepřetopíte. Přetopené místnosti je totiž nutné častěji větrat a teplo, které jste vyprodukovali, tak pouštíte ven oknem.

Objednejte si výhodně ještě dnes

V obchodě ventilatory-shop.cz dnes nakoupíte za velmi výhodných podmínek. Od částky 1000 Kč zde získáte na veškeré objednávky dopravu zdarma. A pokud se zbožím navíc nebudete spokojeni, můžete ho v prodloužené lhůtě 30 dní vrátit zpět prodejci.

LivingHome on Facebook

Nejnovější příběhy