- Reklama -magazín

Fleecová deka, povlečení a další novinky od HappyFoto

Mohlo by Vás zajímat

Rádi se chumláte u televize do hebounké deky? Nebo potřebujete nové povlečení a ta z obchodů se vám zdají poněkud nudná? Obojí můžete mít originální, totiž s vaší vlastní fotografií.

Celopotištěné oboustranné povlečení si oblíbily hlavně děti, kterým se v něm prý mnohem lépe usíná. Nevěříte? Vyzkoušejte! A fleecová deka ve dvou různých velikostech udělá určitě radost každému, kdo se chce večer dívat na televizi.

Obojí jsou novinky v portfoliu naší největší české zásilkové fotoslužby HappyFoto a vytvoříte je opravdu velmi snadno, protože k nim nepotřebujete víc než jednu fotografii a připojení k internetu. Je jedno, jestli objednáváte z počítače Windows nebo Mac, z chytrého telefonu Android či iOS nebo online ve webovém prohlížeči. Od května 2019 je totiž možné u HappyFoto jakýkoli produkt včetně fotoknihy připravit v nové aplikaci a pak ho sdílet mezi jednotlivými zařízeními. „A tak můžete fotoknihu začít tvořit ve vlaku na mobilu, pokračovat doma na počítači a objednat z webu, až projde finální kontrolou hlavy rodiny,“ vysvětluje jednatelka HappyFoto Michaela Bílá Čížková. V Česku ani na Slovensku tuto službu zatím žádná jiná firma neposkytuje.

LivingHome on Facebook
Předchozí článek
Další článek

Nejnovější příběhy